Д-р Папукчиев - най - прекрасният акушер - гинеколог в 25 ДКЦ

  • 11 921
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте мили бъдещи и настоящи мами! Отворих нова тема , защото този човек заслужава да се пише за него. Д-р Димитър Папукчиев е акушер - гинеколог в 25 ДКЦ и е най - милият и съвестен лекар който ме е преглеждал до сега в живота ми. Той следеше бременноста ми и съм много доволна от него и мед.сестрата. Дано ви помогна с тази информация, защото знам колко е важно в най-важния момент от живота на една жена, да има лекар на който да може да разчита. Оставя ви телефоните му.
GSM: 0887 663 435
сл.02/ 976 75 44
Късмет на всички!!! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 171
Само не разбрах защо трябва да се отваря специална тема newsm78, при положение, че си има Бял списък, в който всички доволни правят именно това - споделят добрите си впечатления от някой лекар, с цел да помогнат на други при техния избор Peace.

# 2
Както по-горе написах "защото го заслужава"!!!!

# 3
  • Мнения: 54
абсолютно съм съгласна с теб.В момента съм в 8 месец и бремеността ми следи д-р Папукчиев.Освен добър специалист е и невероятен човек

# 4
  • по света
  • Мнения: 1 587
Като сте отворили вече тема де се включа и аз! Много съм доволна следи ми бременноста винаги е вежлив и компетентен!!

# 5
  • Мнения: 289
този човек заслужава да се пише за него. Д-р Димитър Папукчиев е акушер - гинеколог в 25 ДКЦ и е най - милият и съвестен лекар който ме е преглеждал до сега в живота ми.

Аз съм на същото мнение Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 941
Само не разбрах защо трябва да се отваря специална тема newsm78, при положение, че си има Бял списък, в който всички доволни правят именно това - споделят добрите си впечатления от някой лекар, с цел да помогнат на други при техния избор Peace.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт