«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-5 от 5 отговора

ћнени€: 4
«дравейте момичета! ћожете ли да ми помогнете с рецепта за мариноване на  манатарки. ѕлагодар€ ви.
÷итирай

ћнени€: 3 720
ћариновам и са много вкусни боровки (масловки). ћисл€ че са подобни гъби и ще стане. ≈то рецептата за мариновани гъби
÷итирай

¬ече на село

ћнени€: 491
ћариновам и са много вкусни боровки (масловки). ћисл€ че са подобни гъби и ще стане. ≈то рецептата за мариновани гъби

ѕепчо, с какво си миеш ръцете след чистене на боровки smile3511
÷итирай

гадост  Sick ѕърви€ път като чистих боровки не можах и с пемза да ги изтъркам - кожата ми се протри, чернилката не пада. ћих с лимонтозу, белина - ъ-ъ, все черне€т. “ази година сложих тънки найлонови ръкавици - ципата лепне по т€х, но т€ така или иначе си лепне, та стана. ј детенце сложи от другите -  май латексови ли - санитарките ги използват по болниците. 
÷итирай

¬ече на село

ћнени€: 491
гадост  Sick ѕърви€ път като чистих боровки не можах и с пемза да ги изтъркам - кожата ми се протри, чернилката не пада. ћих с лимонтозу, белина - ъ-ъ, все черне€т. “ази година сложих тънки найлонови ръкавици - ципата лепне по т€х, но т€ така или иначе си лепне, та стана. ј детенце сложи от другите -  май латексови ли - санитарките ги използват по болниците. 

¬се едно, че аз съм го писала. ћатериала го минах, без белината, стори ми се особено гадно. «а ръкавиците си мислех и аз. Ѕлагодар€ за бързи€ отговор newsm47
÷итирай

ми то гадно с белината, ама какво да правиш - т€ чернилката е като катран по ръцете. н€къде се оплаках и ме посъветваха, та за тази година знаех. Ќо пък са  вкусни гъби  chef струва си
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-5 от 5 отговора