Тоя месец нещо става...

  • 2 957
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 402
здравейте мили момичета ! най-после се престраших да споделя с вас нещо, което ми се върти в главата под формата на надеждица  Praynigнадявам се да не се повтаря темата  Rolling Eyes
та тоя месец нещо става, защото трябва да ми дойде след 3 дни-т.е. сега съм на 25 ден от цикъла, а нямам никакви болки в гърдите. а по принцип ВИНАГИ още от 15-16 годишна, това ми е сигурният признак всеки месец , че ще си ми дойде- болките от 15 ден до самото идване.
от 4 месеца бебеправим с моя приятел, като последния си беше доста стабилно  Heart Eyesсъщо преди 4 месеца оба4е ми беше поставена диагноза аднексит и се запо4наха ле4ения с разли4ни антибиотици , защото лекарят ми смята 4е са увредени тръбите.отаях се много, че няма скоро да забременя , но липсата на болките ме кара да се надявам...възможно ли е все пак да съм бременна? ( от 15 ден Б Т  ми се повиши и постоянно в висока, това също ми е странно, ама аз за 1ви път я меря, може и да съм я объркала)
благодаря ви предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 6 461
Пожелавам ти от сърце това което си пожелаеш да стане реалност.УСПЕХ newsm10

# 2
  • Мнения: 1 492
Миличка, много ми се иска да си бременна, но недей да се надяваш още от сега. Тези признаци понякога са много показателни, но понякога се заблуждаваме.
Искрено се надявам да се похвалиш след 1 седмица. Не си пълни главата с мисли още от сега.
Успех ти желая Hug и в най-скоро време preggo

# 3
  • София
  • Мнения: 35 897
Най-точният признак, че е станало е да не ти дойде и БТ да е висока повече от 20 дена.
Всичко друго само би те объркало. Болките в гърдите са на хормонална основа. Когато има недостиг  на някой хормон - болят, когато са в повече хормоните - пак болят.
Досега са минали само 10 дена висока БТ , нали?
Трябва да изчакаш да странат поне 16 -тогава вече може да се МИСЛИ за бременност.
Дано да е станало. Grinning

# 4
  • Мнения: 4 053
стискам силно палци Praynig preggo

# 5
  • Мнения: 43
newsm10 stiskam ti palci

# 6
  • Мнения: 634
И аз стискам палци, но това за гърдите не е показателно. Мисля си,че е заради редовния секс,който сте правили през последния месец-пак във връзка с хормоните.

# 7
  • Мнения: 119
Мила, да знаеш, че винаги има надежда. И със силното си желание ти я усилваш многократно.
Ние опитваме от 5 мес. и ако искаш ми вярвай, всички пъти докато чаках имах всички симптоми на бременност. От внушение дори ми закъсня, което е много нетипично за мен, гърдите ми боляха, главата, спеше ми се , ядеше ми се и т. н. Но пак сме в началото и не се отказваме. Важното е да не се отчайваш и да не прекаляваш със самовнушенията. Иначе тук е чудесно място за споделяне и разсейване. И повече усмивки. Simple Smile
И стискам палци да е станало fertilization Пък ти не забрявай да се похвалиш.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравей, My everything, виждам момичетата са били доста изчерпателни, но да си кажа и аз. Искрено се надявам да е станало бебчето и да те включим в нашето преброяване, че ние тук имаме норма за изпълняване  Praynig Praynig Praynig Нормално е БТ да ти е висока през втората половина от цикъла и ще остане такава докато не дай Боже ти дойде М; при мен до преди операцията февруари никога не са ме боляли гърдите преди М;оттогава ме болят от Овулацията до М /искам да кажа, че може би цикълът се променя понякога  newsm78/;всеки месец като ми мине овуто се вторачвам и в най-нищожните сипмтоми, че нещо се променя в мен -вие ми се свят, чувствителна съм към миризми, ям като за последно /то и ми се отрази,де/ и повечето тук сме така;мисля, че е най-добре да не се заглеждаш толкова в симптомите или липсата на такива, ако е станало нещо, то ще си проличи  Flutter Как да се справиш с това, обаче, не мога да те посъветвам, защото аз колкото и да опитвам, не успявам! Надявам се да сте успели този месец и да не се задържаш дълго при нас, въпреки че ние сме симпатяги  Rolling Eyes Успех ти желая най-искрено  Hug и ще те дебнем,да знаеш  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 402
момичета, нямате представа колко успокояващо ми действате  Hug Heart Eyesмного ви благодаря за разясненията Simple Smileправи сте като казвате, 4е болките в гърдите не може да показателни и явно наистина си зависят от различните нива на хормоните  Tiredоще пове4е 4е липсата на болка съвсем не би трябвало да означава бременност  newsm78 ох, Goldie, колко си права само като казваш за вторачването ! понякога и аз съм се изкарвала бременна от едното надяване...ама то пък да не е малко  Praynig
снощи ми спря интернетът точно след като някои от вас вече бяха писали тука и затова не можах да пиша ...оба4е като отидох в банята си видях едно кафяво петно на гащите...неголямо  не много тъмно кафяво #Crazy помислих 4е е тръгнало да ми идва просто по-рано, но не- и днес съм съвсем суха...сега пък ве4е съвсем се обърках!  ooooh! благодаря ви 4е сте тука!

# 10
  • Мнения: 560
my_everything , здравей и на теб Simple Smile!
Аз естествено, също ти стискам палци  Praynig Peace!
По принцип аз също имам болки в гърдите веднага след ову, но това, че нямаш нито означава, нито не означава, че си бременна. Защо не дадеш да видим и графиката ти? Иначе е добре, че БТ е постоянно висока.  Peace
Не съм запозната с тази диагноза, за която говориш, но вярвам, че в тези времена лекарите са компетентни и всичко ще е наред, дори да не е станало този път  Hug!
И продължавам да стискам палци да е станало  Peace!
А за зацапването, което пишеш - има имплантационно зацапване по принцип, но не знам дали при теб е това. Обаче например при мен МЦ идва с такова зацапване. Така че изчакай поне един ден закъснение и си направи тест. Peace

# 11
  • Мнения: 402
здрасти, Mia_28 Simple Smile
и аз така съм чувала , че при някои момичета така идва М- със зацапване и то кафяво, но ще видим...честно казано, обезкуражена съм , защото нямам абсолютно никакви други симптоми- нито гадене , виене на свят, нищо...
а тая диагноза аднексит и на мен не ми стана много ясна от неговите думи, но като попро4етох малко специализирана летература- разбрах 4е става дума за възпаление на тръбите. при мен е причинено от течение , което имах , което ми предизвика няколко последователни цистита, много силни болки в яйчниците, извънменструално кървене...накрая се оказа , че съм имала много сериозно течение, за което дори не съм подозирала  Embarassedдокторът ми обясни, че е стигнало до лявата тръба със сигурност ( за дясната не е сигурен) и тя е увредена...незнам дали това значи запушена #Crazy, каза, че още било рано за цветна снимка...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 37
момичета, нямате представа колко успокояващо ми действате  Hug Heart Eyesмного ви благодаря за разясненията Simple Smileправи сте като казвате, 4е болките в гърдите не може да показателни и явно наистина си зависят от различните нива на хормоните  Tiredоще пове4е 4е липсата на болка съвсем не би трябвало да означава бременност  newsm78 ох, Goldie, колко си права само като казваш за вторачването ! понякога и аз съм се изкарвала бременна от едното надяване...ама то пък да не е малко  Praynig
снощи ми спря интернетът точно след като някои от вас вече бяха писали тука и затова не можах да пиша ...оба4е като отидох в банята си видях едно кафяво петно на гащите...неголямо  не много тъмно кафяво #Crazy помислих 4е е тръгнало да ми идва просто по-рано, но не- и днес съм съвсем суха...сега пък ве4е съвсем се обърках!  ooooh! благодаря ви 4е сте тука!

Този месец май наистина нещо ще става. fingerscrossed
Прочети  в zachatie.org за това кафеникаво зацапване седмица след овуто.Ще те зарадва написаното. Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 257
Мила пожелавам ти от сърце това зацапване да е от имплантиране.Стискам палци fingerscrossed всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт