Чая на Хип против колики

  • 594
  • 13
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 891
Възможно ли е от него да става зелено акото на бебето?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 368
Ние също имаме понякога зелено ако,но когато говорих с педиатърката тя каза,че най-вероятно е от храната,която поемам аз.Ако се храниш с повече зеленчуци,това се отразява на бебето.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Не мисля, че е от чайчето. Моето бебе пи такъв чай до 3 месечно. Не искам да те плаша но на Марти акитата му станаха зелени малко преди да се разболее от вирусна инфекция, когато беше на 2 мес. Все пак много зависи с какво се храни, на каква възраст е и др. Искрено се надявам при вас да е различно от нас Hug

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не мисля, че е от чайчето. Моето бебе пи такъв чай до 3 месечно. Не искам да те плаша но на Марти акитата му станаха зелени малко преди да се разболее от вирусна инфекция, когато беше на 2 мес. Все пак много зависи с какво се храни, на каква възраст е и др. Искрено се надявам при вас да е различно от нас Hug

И на мен педиатърката ми каза че е нормално но реших да питам и тука все пак

# 4
# 5
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Зелено акото става от претопляне или изстинка.На Дани често му се случваше да е такова.Давах до 3 месеца чая на Хип и съм много доволна,но не мисля,че е от чая.

# 6
  • Мнения: 1 284
нашият въобще не го искаше този чай, но може и от него да е ако не е пил сокчета

# 7
  • Мнения: 1 029
Аз го давах известно време, но не съм забелязала да има някаква промяна в цвета на изпражненията.

# 8
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Акото става зелено от взаимодействие с кислорода, понякога ако престои по-дълг в памперса, понякога се окислява още в организма на бебето. Не мисля, че е от чая.

# 9
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Виж една тема за зеленото ако http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101020.msg1828085#msg1828085
Лично на мен доктор ми обясни, че се получава заради краткия път на храната.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 537
Не. Ние го пиехме до 6-тия месец /понеже въобще не пиеше вода/ и подобен проблем не сме имали.

# 11
  • Мнения: 1 097
Оооооо, бебенцето ти е много малко. Възможно е от всичко да му стане зелено акото, включително от това.
На моя му ставаше от претопляне, от полъх, от хладен въздух, от колики... от какво ли не  ooooh!

# 12
при нас акото ставаше зелено, когато го болеше коремчето,а иначе чаят си го пием още/1годоюинка/

# 13
  • Мнения: 6 164
На нас не ни е оцветявал акото. Зелено е от самите колики вероятно.

Общи условия

Активация на акаунт