Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Възможно ли е от него да става зелено акото на бебето?
Цитирай

София

Ние също имаме понякога зелено ако,но когато говорих с педиатърката тя каза,че най-вероятно е от храната,която поемам аз.Ако се храниш с повече зеленчуци,това се отразява на бебето.
Цитирай

Варна

Не мисля, че е от чайчето. Моето бебе пи такъв чай до 3 месечно. Не искам да те плаша но на Марти акитата му станаха зелени малко преди да се разболее от вирусна инфекция, когато беше на 2 мес. Все пак много зависи с какво се храни, на каква възраст е и др. Искрено се надявам при вас да е различно от нас Hug
Цитирай

Бургас

Не мисля, че е от чайчето. Моето бебе пи такъв чай до 3 месечно. Не искам да те плаша но на Марти акитата му станаха зелени малко преди да се разболее от вирусна инфекция, когато беше на 2 мес. Все пак много зависи с какво се храни, на каква възраст е и др. Искрено се надявам при вас да е различно от нас Hug

И на мен педиатърката ми каза че е нормално но реших да питам и тука все пак
Цитирай
mnogo e dobyr
Цитирай

ГО

Зелено акото става от претопляне или изстинка.На Дани често му се случваше да е такова.Давах до 3 месеца чая на Хип и съм много доволна,но не мисля,че е от чая.
Цитирай

София

нашият въобще не го искаше този чай, но може и от него да е ако не е пил сокчета
Цитирай

София

Аз го давах известно време, но не съм забелязала да има някаква промяна в цвета на изпражненията.
Цитирай

Карлово

Акото става зелено от взаимодействие с кислорода, понякога ако престои по-дълг в памперса, понякога се окислява още в организма на бебето. Не мисля, че е от чая.
Цитирай

густо майна Филибето

Виж една тема за зеленото ако http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101020.msg1828085#msg1828085
Лично на мен доктор ми обясни, че се получава заради краткия път на храната.
Цитирай

Бургас

Не. Ние го пиехме до 6-тия месец /понеже въобще не пиеше вода/ и подобен проблем не сме имали.
Цитирай

София

Оооооо, бебенцето ти е много малко. Възможно е от всичко да му стане зелено акото, включително от това.
На моя му ставаше от претопляне, от полъх, от хладен въздух, от колики... от какво ли не  ooooh!
Цитирай
при нас акото ставаше зелено, когато го болеше коремчето,а иначе чаят си го пием още/1годоюинка/
Цитирай

София

На нас не ни е оцветявал акото. Зелено е от самите колики вероятно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.