Вениш наистина ли помага?

  • 3 721
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Вениш ми е махнал всичките петна-стари-нови-без значение...за разлика от Апта... Thinking

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
До сега не е имало нещо, което да не махне, освен една кал на стар панталон на мъжа ми  newsm78

В случая можеш да помогнеш на Вениш-а с четчица. Слагаш си Вениш и търкаш с четката. Дано Анджи да не го прочете това, че ще се откаже от снахата, ама по Дени винаги има кал, даже и да не е валяло 10 дена ooooh!.

# 17
  • Мнения: 869
Така си захабих една покривка,че ми иде да крещя.Сложих часта която имаше петно да се накисне,а се аказа че то се оцвети в розово.Накрая стана от по-малкото зло на по-голямото.

# 18
  • Мнения: 46 484
В случая можеш да помогнеш на Вениш-а с четчица. Слагаш си Вениш и търкаш с четката. Дано Анджи да не го прочете това, че ще се откаже от снахата, ама по Дени винаги има кал, даже и да не е валяло 10 дена ooooh!.

Това беше един летен панталон на мъжа ми, който той беше прибрал с едно кално петно, поотлежало го намерих, пробвах с Вениш, не стана и го сложих в белина, при което от бял стана в много секси лилаво и го оставих да си работи с него по колата  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 44 027
Така си захабих една покривка,че ми иде да крещя.Сложих часта която имаше петно да се накисне,а се аказа че то се оцвети в розово.Накрая стана от по-малкото зло на по-голямото.

Е това ме довърши - тъкмо бях решила дза го пробвам , но май няма да рискувам...че за светли неща ми трябва....

# 20
  • София
  • Мнения: 361
при мен Вениш-а маха пресните петна  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 254
Аз лично не съм доволна.Опитах и с накисване предварително ,но не помага.Всичко е реклама... Naughty

# 22
  • Мнения: 9 990
Очевидно не всичко е реклама, след като при някои потребители маха без проблем всичко WinkТа ми е интересно, наистина-как така при едни маха, при други-не? newsm78Идеи?

# 23
  • Мнения: 105
и аз не съм доволна

# 24
  • Мнения: 18
predi vreme vzeh venish da go probvam, ot malkite opakovki za ednokratna upotreba!  ne sum dovolna, vse edno ne bqh slagala nishto, petnata si stoqha!

# 25
  • Мнения: 397
Понякога Вениша ми маха петната, понякога не ми помага!?
Явно си зависи и от петната!?!?!? Thinking

# 26
  • Мнения: 310
При мен Вениша всичко маха. Чистила съм и стари петна, но става в продължение на няколко пранета. За новите - след като е омазана дрехата, слагам върху петната и оставям да стои известно време - петното трябва да побелее или поне да си смени цвета с по-светъл, ако не е станало това сипвам още Вениш докато стане. Може това да се направи вечерта на няколко пъти и на следващия ден да се изпере дрехата и става като нова. Ако се сипе Вениш и веднага се изпере дрехата не винаги се маха петното. Просто трябва препарата да разгради мръсотията. Бяха ми дали много сладурски дрешки с петна - които са гладени и прани и петната са яко запечатани. Същата процедура действа и при тях. Избягвам да сипвам Вениш в пералнята, защото ако има нкоя дрешка която има верочтност да пусне, оцветява и останалите дрешки. Еми това е - въпрос на нош-хау  Mr. Green

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Очевидно не всичко е реклама, след като при някои потребители маха без проблем всичко WinkТа ми е интересно, наистина-как така при едни маха, при други-не? newsm78Идеи?

Купувала съм два пъти от малките дози и не съм доволна. Сега ползвам двулитрова бутилка концентрат и съм супер, мега и к`вото там...доволна.
А, и от оня Вениш Оксиджън не бях доволна...

# 28
  • Мнения: 8 505
Доволна съм.Стари петна маха,но ако са от плод,сок и подобни,не се получава от първия път.Стари перна от химикали и маркери маха веднага.

# 29
  • Мнения: 1 259
И аз не харесвам Вениш, не съм забелязала да помага!
И аз не го харесвам,нищо не премахва #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт