Как може да е толкова нагъл?

  • 6 839
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
С едно приятелче спонтанно решихме да идем на кино. Звъня на моичкия да го питам кога ще се прибере от работа, zа да гледа малкия и чувам "Ми аz не съм ходил днес на работа".
"Ок, а кога ще се прибереш, че имам иzлиzане?"
"Ми не zнам, сега ще гледаме едно филмче тука..."

Даже не го питах де е тва "тука"  Sick

Ок, раzбрали сме се, той си има свой живот, аz мой, но все пак можеше да каже, че няма да ходи на работа и ще си има друга работа и не zнае кога ще се прибере... поне аz да не си правя сметки беz кръчмар...
А щял да се грижи zа детето, щал да го гледа, дрън дрън...
толкова ми е отвратен, толкова, че ще се иzдрайвам  Sick Sick Sick

Каzах му дет` е, там да стои, не го искам в къщи...
... лошото е, че няма де да отиде и пак тук ше се върне...

Гнус ме е  Sick

П.С. А днес сутринта си подсвиркваше и беше очеиzвадно на кеф... късничко, но все пак ми стана ясно zащо...  #Crazy

# 1
  • Мнения: 7 474
 newsm09  Гадно наистина  Shocked  А можеше и да не разбереш, че не е бил на работа  newsm78  Какво им става на тия хора  Rolling Eyes 

# 2
  • Мнения: 3 611
newsm09  Гадно наистина  Shocked  А можеше и да не разбереш, че не е бил на работа  newsm78  Какво им става на тия хора  Rolling Eyes 

Ми да, можеше и да не раzбера, щото обикновено не му се обаждам. Явно съм го иzненадала и zатова не се е сетил толкова бърzо какво да ме иzлъже.  #Crazy
А че е бил с жена е абсолътно 100%. Иначе що да не ми каже, че си е вzел 2 дена повече отпуска  #Crazy

# 3
  • Мнения: 6 155
Уфф, гадно  Sad Не знам какво да ти кажа   action032

# 4
  • Мнения: 9 063
В добри отношения ли сте като цяло?
Как така го подозираш в изневяра...натам ли са тръгнали нещата при вас? Confused

# 5
  • Мнения: 10 758
  Какво им става на тия хора  Rolling Eyes 
К`во им става...да вземеш един и ду изплющиш зад врата..е това им става.Баси и лай....рите има.
arrows, много гадно, ама такива идиоти заслужават...ох, незнам и аз какво заслужават вече. #Cussing out #2gunfire

# 6
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
То така от 'свобода' и ни се качват на главите Sad.

# 7
  • Мнения: 334
Много сложна ситуация
Незнам какво да те посъвтвам,аз лично не бих търпяла подобно поведение.smile3513

# 8
  • Мнения: 3 611
В добри отношения ли сте като цяло?
Как така го подозираш в изневяра...натам ли са тръгнали нещата при вас? Confused


Не, не сме в добри отношения. Предраzводно сме, така да се каже. Close

# 9
  • Мнения: 1 451
Е като сте предразводно къв ти е точно проблема? Нали сте се разбрали, че всеки си има личен живот. Значи ти да отидеш на кино с приятел, а той да не може да е с приятелка. Айде моля ти се. Взел си е отпуска, защото така е преценил. Не са ви такива отношенията, че да му държиш сметка. И тука всички девойки пригласят. Аман от женска солидарност, без значение кой крив и кой прав  Sick
Пък и спонтанно... май за ангажименти касаещи двамата, се предупреждава обикновено.

# 10
  • Мнения: 7 914
 fight
Явно, че не можеш да разчиташ на него Cry

# 11
  • Мнения: 9 063
Свил, ти откъде знаеш този приятел кой е и какъв й е Rolling Eyes Няма женска солидарност, тук сме доста над тези неща, мислим трезво и се опитваме да гледаме реално на нещата. Не сме се събрали да плюем безпричинно Simple Smile

Щом сте пред развод, това обяснява всичко. Наистина, постъпката е гадна, но от тук все такива очаквай...жалко е, че когато двама души се разделят, не умеят да го направят с уважение към другия и към себе си Sad
Пожелавам ти този период да отмине бързо и безболезнено...

# 12
  • Мнения: 1 451
Какво значение има какъв е приятеля? Ключовата дума е спонтанно. Казваш от предния ден така и така за утре вечер искам ти са си с детето и няма проблеми. Ама в 5 часа да се обадиш и да кажеш прибирай се щото на мен ми кефна сега да излизам - не върви. Ами ако все пак човека беше на работа и шефа го задържи, както си е практика в частните фирми по принцип? Тук виждаме само едната страна. А дали другата не мисли за съпругата си също, че поведението и е гадно.  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 6 999
Е като сте предразводно къв ти е точно проблема? Нали сте се разбрали, че всеки си има личен живот.

Мммм - ми като е така от къде се разбира, че нечий живот е по-личен?

Щото според теб неговия явно е, щом може да си го живее без мисъл за детето им, а тя трябва да си пренебрегне личния живот пак заради същото дете?

Или тъй като тя е жена - автоматично детето й е зачислено като номер 1, а нейния кеф, кино, приятел и квото там й хрумне като номер 2. А той тъй като е мъж, пък и се развеждат - детето му е приоритет номер 2, след жените, киното и подобни...

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999
Ключовата дума е спонтанно. Казваш от предния ден така и така за утре вечер искам ти са си с детето и няма проблеми. Ама в 5 часа да се обадиш и да кажеш прибирай се щото на мен ми кефна сега да излизам - не върви. Ами ако все пак човека беше на работа и шефа го задържи, както си е практика в частните фирми по принцип? Тук виждаме само едната страна. А дали другата не мисли за съпругата си също, че поведението и е гадно.  newsm78

Значи само мъжете ги задържат след работа? И само те имат право на спонтанност, а жените си кютат в коловоза къща-работа-деца-къща?

Общи условия

Активация на акаунт