Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля да ми дадете съвет за паркет...Може ли да се лакира паркета една седмица след като е циклен? Проблема е, че 5 дена след цикленето на паркета ще ми монтират кухня и ме притеснява, че като носят шкафчетата за кухнята може да го наранят..
Цитирай

Бургас

Може да се лакира. Нашият след като го изциклиха го лакираха веднага две ръце, а на следващият ден последната. Хубаво е последната ръка да е мината няколко дни преди монтирането за да може да изсъхне добре лака, но то зависи и какъв лак се ползва, защото всеки съхне за различно време.
Цитирай

Wonderland

Нашия го лакираха на другия ден след цикленето.Би трябвало да изсъхне за 5 дни newsm78,така че не се притеснявай.
Цитирай

у дома с любимите си хора

Може да се лакира. Нашият след като го изциклиха го лакираха веднага две ръце, а на следващият ден последната. Хубаво е последната ръка да е мината няколко дни преди монтирането за да може да изсъхне добре лака, но то зависи и какъв лак се ползва, защото всеки съхне за различно време.
абсолютно
Цитирай

Наистина е вариант да ти го лакират на две ръце и като пренесете мебелите да го претъркът и да нанесат последната ръка. А може и цялостното лакиране да е след 5 дни по принцип, няма никакъв проблем.
Цитирай

In The Middle Of Nowhere......

Смело напред  Peace
Цитирай

За 5 дни ще изсъхне . Купуваш един дебел найлон, постилаш  и готово  Peace
Цитирай

Много ви благодаря момичета..много ми помогнахте
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.