Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Варна

С колко гуми е по-добре да е количката-3 или 4?
Цитирай

Бургас

Сигурна съм, че ще получиш различни мнения по въпроса. Разбира се, много зависи и каква е количката, къде е центъра на тежестта / при триколките /. Иначе, аз не съм ползвала триколка, защото ми се струва, че няма да влиза в багажника на колата ми / имам газова бутилка, а колата е хеджбек/.
Иначе съм чела добри отзиви за някои триколки, но за себе си съм избрала с 4 колела.
Цитирай

пред компютъра

С колко гуми е по-добре да е количката-3 или 4?

С 4. Peace По-стабилни ми се струват.
Цитирай

В Изумрудения свят (без рубинени пантофи)!

4 - задължително ! Виждала съм бебе да пада от триколка, заради дупка в тротоара. Никак не е приятно.
Цитирай

и аз съм за 4 понеже моята е такава Mr. Green
Цитирай

Peace
Цитирай

И аз съм за 4 гуми, тъй като ми се виждат по-стабилни!
Цитирай

Аз за големия съм ползвала с 4 гуми,а за малкия ползвам с 3 гуми .Специално на мен ми е все тая и двете са удобни.Въпрос на предпочитание е всичко защото имам приятелки които  просто не могат да понасят триколките. Smile
Цитирай

London, Sofia

Ползвала съм триколка - абсолютно стабилна е Peace
Цитирай
С 4 е по-стабила. Аз карах ролери с количка  Laughing и по-стабилно беше с 4 и интересно на дете newsm71
Цитирай

София, Младост 1

И на мен това ми беше голямата чуденка. Но аз се чудех и за тези с 6 колела. В крайна смеска си взех такава с 4 и не съжалявам. Но не мога да си кривя душата и да не кажа, че когато обърна дръжката и бебето гледа напред, щеше да ми е по-удобно, ако се въртяха предните колела.
Преди бях голям противник на триколките, но вече има толкова нови модели /особено последните месеци/, че май ще се замисля сериозно за триколка за второто. Само те съветвам, ако се спреш, на триколка, да си вземеш такава с въртящо се предно колело. При количките с 4 колела не е проблем, но според мен триколка с неподвижно предно колело си е доста неудобно за управление. Като гледам мамите по улиците с такива триколки, голяма борба пада.
Цитирай

По света и у нас!

4 - задължително ! Виждала съм бебе да пада от триколка, заради дупка в тротоара. Никак не е приятно.
много интересно как, ако детето е било закопчано с коланите няма как да падне ако ще количката да се обарне, е зависи и от количката,, но ако не си го закопчал с коланите и от 4колка ще падне!
Цитирай

NL

Ми аз съм бутала с 4-ри и ми е трудно да я вкарам в пътя,с 3-ри ми е по лесно  Rolling Eyes
Цитирай

Велико Търново

Лично на мен ми е по удобна количка с четири колела,защото такива са условията в нашия парк.Стълбите не са пригодени за триколки.Успех каквото и да избереш! Peace
Цитирай

стара загора

С 4 е по стабилна. Успех в избора Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора