Споделете 3.2

  • 11 687
  • 372
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 205
Споделям. Виждам за пръв път тази тема. Понатъжих се. Повеселих се. Хареса ми.
Иначе вчера мъж ми замина за София, а аз успях да се сецна вечерта, докато преобувах малкото. За капак то реши цяла нощ да се буди, да пропълзява под повивалника и да реве оттам, за да го измъкна. Познайте как става номерът с навеждането, вдигането и завъртането със сецнат кръст. Днес не съм по-добре, но поне мъж ми се завърна. Тази нощ той ще е дежурен по гореописаните среднощни дейности. Ура.

# 76
  • Мнения: 5 370
Стискайте палци шефито да ми разреши 5 дена отпуск.
Искам , много искам да замина с мъжото , докато е комадировка във Варна.
Имаме нужда малко да прекараме известно време сами.....не че имаме някого с нас, но-така, извън София.
Много ми се иска........ Praynig

# 77
  • Мнения: 1 006
Благодаря на всички, които ми пожелахте успех писмено или мислено! fingerscrossedFlowers Four Leaf Clover fingerscrossed

ВрагО взе че не издържа и реагирА най-накрая, но супер неадекватно.Смяла съм се с глас, честно...Сега ми трябва малко почивка и сън, защото редовно вампирясвам.Трябва и сериозно да се стегна и да наваксам в работата, защото ми висят стари и текущи задачки-закачки.После си събирам за пореден път акъла и мислите, доизпипвам си начертаните планове и стратегии и ФаШтам боздугана, докато мачкам с валякО с отровните шипове. fight newsm48

# 78
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
ВрагО взе че не издържа и реагирА най-накрая, но супер неадекватно.
Mr. Green
Останало ми е в главата покрай работата ми съвместно с японци навремето - в една битка който нападне пръв или пръв си изпусне нервите, обикновено е губещият. Май е нещо като правило в източните бойни изкуства.
С това и аз да ти пожелая успех  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover.

Имам още ден и половина за глътка въздух и зареждане на батериите, а после играта на нерви ще продължи отново Confused.
Дали пък през това време да не прочета скоростно 'Изкуството на войната'  newsm78

# 79
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Споделям, че съм болничка,а утре ставам в 6 и заминвам пак за София...
Споделям, че ми се яде бисквитена торта..
Споделям, че ще взимам уроци по барабани Simple Smile
Споделям,че си направих нова лентичка, ама нещо не ме кефи и другата седмица ще я променя май...

Сега ви целувам и бягам да спя... И много усмивки през новата седмица ви желая!

# 80
  • Мнения: 1 581
Споделям, че се боядисах руса, ама толкова руса станах, че чак си усещам косата прозрачна и ми идва да хвана машинката... или пистолета... на сина ми  ooooh!

# 81
  • Мнения: 2 959
...Ми няма с орлите да живеем, я ...
Пипинце, да са Ти честити придобивките. В главата ми се върти хубавият любим стих на Умбра и Бу "Носете Си новите дрехи, момчета!", пълно олицетворение на философията Ти. Оздравя ли Максим? Hug
Бу, помогна ли хомеопатията?
Стискайте палци шефито да ми разреши 5 дена отпуск...
Сърдечко, Ти направи ли и месец на новата работа, наистина шефа ще се окаже страхотен човек ако Ти разреши отпуската! Hug
Sway, честита Ти нова лентичка, дано изкарате дълги години заедно с Любимият/ Софията си има и добри страни, а?!/ ! Hug

Лека и приятна нова седмичка и от мен! Hug

# 82
  • Мнения: 5 370
Калида-даже три ще станат месеците края на октовмри.
Абе кога променят часовника? newsm78

# 83
  • Мнения: 2 040
Би трябвало да е на 28.10 - последната събота на октомври ...

Споделям, че си направих основно почистване на кухнята вчера, снощи бях скапана, но и щастлива, щом ходих до нея през 2 мин. само и само да й се радвам  Laughing

Отивам да будя детето, и понеже днес е празник на града цял ден сигурно ще маам по центъра да видя какво празнично шествие са подготвили ... даже ще хапна традиционната пълнена чушка с БОБ  ...   Laughing

И още нещо споделям в последния момент - за пръв път Никол се събуди сама, няма да ми се налага да я будя, че й е така трудно ставането за ясла ..  Grinning

Хайде ...  ПРЕКРАСЕН ден на всички и само хубави неща да споделяте  Peace  аз пак ще намина като преям ...   Laughing

# 84
  • Мнения: 448
Споделям, че след малко трябва да отивам на кормуване, 3 ти път. Коремът ми се е свил, краката ми са изстинали, пълна паника. Страх ме е, притеснявам се, въобще не ми е приятно. Зная че не е трудно, но на мен ми е . Първият път като се прибрах, казвам на мъжът ми край, а той не вярва, не можело да се откажа. И защо да не може? Да не би аз да съм се записала, той отиде и го уреди? Колата нещо и имаше и започнах теорията една седмица по-рано, научих я и даже се записах за изпит другия понеделник. Добре, но като се качих да карам, теория кола кара ли? И как да обясня на всички, че съм добре в главата но катастрофа в краката (то ако беше лесно всички щяха да са Бен Джонсън)!

# 85
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Искам на кинооо! Искам! Кръц или Щрак или каквото беше там да гледам.. И екшън искам дори, а също и приказка на кино...  Confused
Това ми трябва сейчас.

# 86
  • Мнения: 5 577
  chef Току-що метнах във фурната първите пълнени чушки и тиквички в живота си. По-красива манджа не съм виждала - невероятно шарени станаха. Дано и да се опекат добре, да не стане някой фал. Дано и да са най-вкусните.
Невероятни са, мисля да си ги снимам.  Blush

Обичам този Готварски форум, много ми помага.

# 87
  • Мнения: 2 550
Верж, кво полудя ти по това готвене бе?  #Crazy Кой квото прави, ти все готвиш  Joy hahaha Joy

# 88
  • Мнения: 5 577
Верж, кво полудя ти по това готвене бе?  #Crazy Кой квото прави, ти все готвиш  Joy hahaha Joy

 Laughing И аз се притеснявам за себе си, но Калина каза, че ще ми мине.  Wink
Но щом питаш ще ти кажа, че сложих царевица, броколи, грах, морков, мЮрдия, копърец, месче, ориз, праз ... много са красиви, като за снимка шаренки.  Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 2 495
Верги, успех с чушките, сигурна съм че ще станат вкусни, щом са от готварския форум Hug
И аз споделям-преди доста време споделих, че сме на път да си купим компютър и тази моя мечта се осъществи в петък Simple Smileщастлива съм много, вложихме доста пари, но наистина си заслужава.Вчера си прекарахме и Интернета-на БТК, бърз е като стрела Laughing, но айде да не прозвучи като реклама.Благодаря на мъжО, че ми угоди за кой ли път Wink
Споделям и че съм с нова, фешън прическа Crazy
Споделям и че като се прибера от работа, ще готвя, ама какво и аз незнам още newsm78

Общи условия

Активация на акаунт