Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

Анкета

(Ще) Посещава ли детето ви детска ясла

(Гласуването приключено: чт, 26 окт 2006, 17:23)
Въведи твоя глас

Душата ми е там, сърцето ми тук!

Това питам!
Цитирай

Посещава и още как. Трябва да отбележа, чче от първия месец е бил САМО 5 дни в къщи болен  newsm44
Това си е направо постижение на фона на приятелчетата му Smile
Цитирай

София

Не,и за сега нямам намерение да посещава.
Цитирай

Не, аз я гледам.
Цитирай

Не. До 3 години ще я гледам, за после не знам, още не съм взела окончателно решение.
Цитирай

Не......
Цитирай

София

А тъй... аз как да отговоря? Ходи на ясла и я спрях, защото много боледуваше.
Сложи и този отговор..., интересно, колко са като нас newsm78.
Цитирай

София

Да, мисля да го пускам скоро. Записан е, но все още се туткам, че хем ми се иска, хем не ми стиска  Rolling Eyes. Но се налага да започвам работа, така че няма начин - ще го пускам.
А относно бабите - предпочитам да е в яслата сред връстници и да го учат на полезни неща, там ще  е щастлив и ще бъде дете, а в къщи, ако го оставя на свеки, тя няма да го пази непрекъснато, защото си има и други работи за вършене и може да се нарани с нещо, докато яслата е обезопасена и ще го наблюдават. Освен това, няма да бъда задължена на никого и един ден няма да слушам, че някой ми е отгледал детето, докато аз съм си гледала кариерата...
Цитирай

София

Посещава!
Тръгна на 11ти септември и от тогава до сега, да чукна на дърво, не е ходила само три дни след като си падна на главата. Което държа да отбележа се случи в къщи, а не в яслата.
А там се чуства щастлива.
Цитирай

високо

посещава, откакто навърши 2.
ако имах възможност да си я гледам, с удоволствие щях да прескоча яслата и да я пусна направо на градина.
Цитирай

Добрич

Гласувах с Да, но......... скоро мисля да го спра, честно, така и така още не съм започнала работа, а и баба му вече не работи. Много боледува, и взех това решение, като по добро.
Цитирай

Sofia

Ходи на ясла и обожава сестрите, които се грижат за нея. А аз направо ги обичам заради грижите, които полагат за детето ми! Всеки ден игри, книжки, за един месец вече яде сама и пие от чаша, сега и гърнето овладяваме. А най-важното е, че се чувства щастлива и уверена.
Цитирай

Филипополис

Да посещава. Когато навърши 1г и 8м. Съжалявам, че не можеше по-рано, защото трябваше да изчакам пролетта. Реших, че е по-нормално да тръгне тогава. И да имах възможност да си я гледам, пак бих я записала на ясла ... по много причини Peace А сега, след като вече знам предимствата, притесненията ми в началото ми изглеждат смешни и глупави.
Цитирай

Варна

Не. Прецених, че е по добре да не посещава детска ясла.
Цитирай

Душата ми е там, сърцето ми тук!

Добавих още две опции Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора