За детските ясли

  • 1 589
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 688
засега посещава,стискам палци всичко да е наред и да продължим с този график:)

# 31
  • Мнения: 844
Да, посещава. Ходи вече два месеца и половина и всичко върви добре. Вече и не плаче толкова, даже се закача се лелите и сестрите.

# 32
  • Мнения: 5 468
Само аз ли съм спряла моето, защото боледуваше често? newsm78

# 33
  • Мнения: 3 611
Да, ходи на ясла откак стана на 2. Всеки Божи ден научава по нещо ново и после го "предава" на мен.  Laughing

# 34
# 35
  • Мнения: 2 807
Имам възможност да не работя и си ги гледам - това е, с което гласувах.

Не мисля да ги пускам на ясла/градина; евентуално на предучилищна, но дотогава има много време  Wink

Ню, познавам много мами, които спряха дечицата си от ясли, защото много боледуваха, но не са форумки. Пиша, за да знаеш, че не си само ти  Wink Hug

# 36
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Да ходи на ясла,вече 2 седмици,чувства се много добре там, не плаче.

# 37
  • Мнения: 8 917
Не и не мислим да я пускаме на ясла. За градинка - да. Имаме гледачка.

# 38
  • Мнения: 3 537
Да,ходи  от 1 месец насам.Само 2 дена не е бил,защото му беше зачервено гърлото Wink

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Да, ходи на ясла. От много доволните майки съм /поне за сега/ Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 29
Нямам нищо против, щом няма кой да гледа детето, а се налага майката да работи. Аз лично ще пусна малкия на ясла през пролетта, като навърши годинка.

# 41
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Да. Ходи от една седмица, но още не съм решила окончателно дали ще ходи и за напред или ще го спра. Времето ще покаже  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 547
Ходи. От време на време. Плаче. Страда много. Аз също. Не съм сигурна, че ми харесва. Не съм сигурна, че трябва да си го причиняваме взаимно. Освен стрес и отвратително поведение след това, друго не съм видяла. Тръшкане, рев, неспокоен сън...Изобщо не е привлечен от обстановката и многото деца.

И ще започвам работа и просто не знам какво да правя. Вярвах си, че вариант ясла е по-добър от вариант баба или гледачка, но засега не съм сигурна. Имам още малко време да реша.

А освен това съм ядосана на нашата ясла - за най-малкото нещо те викат да си вземеш детето. В понеделник беше с разбъркан стомах - не вирус, а много тиква в неделя. Предупредих за което. В 9 ч. ми се обадиха да си го взема, защото е акал 3 пъти. Взех го и го оставих цяла седмица у дома, защото не ми се занимава с тях. Детето е напълно здраво и не е имало никакъв проблем. Сега ми е много чудно ако ми се обадят заради температура 37.1 и аз трябва да прелетя от другия край на София - то просто не си струва. Поне за нас.

# 43
  • Мнения: 259
Да,ходи и за сега съм много доволна,виждам голяма положителна промяна,вярно боледуват но и във къщи като си седях ме пак боледуваше , така че..............

# 44
  • Мнения: 1 416
Маргарита ходи на ясла вече 2 седмици. Чувства се прекрасно. Доволна съм...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт