Неспокоен сън при дете.

  • 2 453
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Това е до темперамент - в общия случай. Естествено някакъв дискомфорт - болка, зъби също оказва влияние, но инцидентно.
Моят син принципно спи много неспокойно, а вече мина заветните две години. Наистина не е като в бебешките дни, но и доста се буди.
Забелязала съм, че спи по-спокойно на по-хладно и когато го гушна в моето легло.  Wink

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Вече си мисля, че не е от зъбите, ами си е такъв просто. Защото и на дъщеря ми и никнеха зъбки, ама си спеше вечер нормално...
Момчетата ги карат по-тежко от момичетата по принцип. Sad

Тази теория пък за първи път я чувам. Все бях чувала, че момчетата по- късно се слагат да сядат, по- късно прохождат и проговарят, но не и, че по- тежко им никнат зъбки...  #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 480
Не е нормално да пие по 2-3 шишета вода на нощ, но как да я спра?Ако някои може да помогне да пише. пробвах да не го давам настава неистов рев....

Опитвала ли си вместо 3 шишета с вода  Shocked да дадеш едно с мляко?

# 18
  • Мнения: 4 392
да успокоя всички, минава когато стане на 2г. до тогава се будехме постоянно. когато стана на две така ми олекна, че се реших на второ. и сега се буди понякога. мисля, че е нормално. дете е.

Това ме успокои ние досега не сме имали нощ е която да не се буди и понеже не можахме да се научим да суче биба и пием вода, това е нейната залъгалка. Много  е гадно защото на всяко завъртане и я търси и така изпива по няколко шишета вода newsm61, а после познай дали не пропуска памперса.... smile3518 и всичко е мокро. Дано наистина да е така Praynig Praynig Praynig

Дано нямаш нищо напротив, че ще използвам темата, но...
 Не е нормално да пие по 2-3 шишета вода на нощ, но как да я спра?Ако някои може да помогне да пише. пробвах да не го давам настава неистов рев....

Може да е гладно детето! да иска мляко, а да получава вода. ooooh!
Макар ,ч е дъщеря ми ако е гладна, а и предложа шише, така го блъска от ръката ми, че го запраща на другия край на стаята. Mr. Green
И Симона се буди през нощта, но най- вече, когато я мъчат зъби, когато сънува кошмари или ако е имала много нови преживявания през деня.

# 19
  • Мнения: 476
Синът ми от шестмесечна възраст до ден днешен /на година и половина е/ се буди най-малко три пъти на нощ. Преди това спеше непробудно. Мъжът ми все ми повтаря: Спокойно, ще го израсте и ще започне да спи по цяла нощ. Е, да ама той като се събуди започва с викове: МАМА, МАМА, докато не се появя аз. Ако отиде баща му започва жестоко да плаче. До преди месец трябваше да стоя до леглото му, докато заспи отново. Сега отивам при него, той ме вижда, успокоява се и аз напускам стаята, а той си заспива. Имаме напредък Simple Smile

# 20
  • Мнения: 8 769
Синът ми е на 1г6м. Допреди около 5 месеца спеше много неспокойно, било то от зъби или от някакви други неща.
Доверих се на хомеопатично лечение. Има голям напредък-почти не се събужда нощем, ако изключим това, че иска да е при нас. Тогава спи непробудно.

# 21
  • Мнения: 924
Синът ми е на 1г6м. Допреди около 5 месеца спеше много неспокойно, било то от зъби или от някакви други неща.
Доверих се на хомеопатично лечение. Има голям напредък-почти не се събужда нощем, ако изключим това, че иска да е при нас. Тогава спи непробудно.

Ох и ние сме същите..Ставам по 10 пъти на вечер. Можеш ли да споделиш с какво се лекувахте и да ме насочиш към специалист хомеопат? Мерси предварително  Hug

Общи условия

Активация на акаунт