Ядете ли карантия?

  • 11 184
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 489
Наистина ли човек няма да може да си намери шкембе или език след 1 януари?????
Щом забраняват карантиите, как франсетата правят прочутата флагра след като тя е от патешки дроб?Или важи само за страни,като нашата-бедни?!
Посегнаха на най-скъпото ни-шкембе чорбасъ-та! #Cussing out

# 76
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 824
Ям и още как - Шкембе, език, мозък, дробчета, бъбреци и т.н. А как обичам супа с дупки(с агнешки черва на ситно) правена от мама ммммммм.....

# 77
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Ям, но определени неща, дроб, мозък, сърце, език, воденички

# 78
  • Мнения: 3 268
Да.Шкембе-чорба и шкембе в масло с доматен сос са ми любими.Сърчицата също ги обичам

# 79
  • Мнения: 229
Твърдо - не! Вегетарианка съм.

# 80
  • Мнения: 510
Да, много обичам, особено сърца и воденички. Единствено дроб и дробчета не харесвам.

# 81
  • Мнения: 4 546
да, много обичам  Animal Pig
Наистина ли човек няма да може да си намери шкембе или език след 1 януари?????
Щом забраняват карантиите, как франсетата правят прочутата флагра след като тя е от патешки дроб?Или важи само за страни,като нашата-бедни?!
Посегнаха на най-скъпото ни-шкембе чорбасъ-та! #Cussing out
как ще ги забранят бре, че то революция ще стане  Laughing тая дискусия май се реши в наша полза преди 1-2 години  newsm78

# 82
  • Мнения: 431
да- обичам всякакви дреболии  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 11 003
Да, дробчета, воденички, език, шкембе (ако спада към карантиите).

# 84
  • Мнения: 2 242
въй уби ма  Mr. Green много съм гнуслива и само на няколко пъти съм се престрашавала да опитам дробчета по селски (за пръв път като бях на 22 г.). А майка ми, като съм била малка, си е мислила, че го правя от лигня и тайно е пъхала в хапката хлебче я кожичка, я нещо подобно ...резултата е бил налице до няколко минути  Sick Mr. Green Whistling

# 85
  • София
  • Мнения: 978
Обожавам шкембе и език и мозък и дробчета охххххххххххх напвао се размечтах

# 86
  • Мнения: 13 512
да, много обичам  Animal Pig
Наистина ли човек няма да може да си намери шкембе или език след 1 януари?????
Щом забраняват карантиите, как франсетата правят прочутата флагра след като тя е от патешки дроб?Или важи само за страни,като нашата-бедни?!
Посегнаха на най-скъпото ни-шкембе чорбасъ-та! #Cussing out
как ще ги забранят бре, че то революция ще стане  Laughing тая дискусия май се реши в наша полза преди 1-2 години  newsm78
В Испания снимах дрболиите на пазара- агнешки главички,сърца, мозък,шкембе.... щом там ги има,ще ги има и тук. Забележка- фоа гра, а не флагра е гъши дроб.

# 87
  • Мнения: 601
Не. Аз едно време хапвах дробчета /приготвени от баба/, но съпруга ми не яде никаква карантия. Не готвя и всички сме доволни  Mr. Green.

# 88
  • Мнения: 14 654
не, никакви карантии- гнусни са ми
детето също няма да яде такива неща докато аз готвя за него

# 89
  • Мнения: 330
Ами да, как да отговоря не като толкова много обичам дроб сърма. Иначе черва не ям (откакто като дете видях дядо ми как ги чисти тях и шкембето  Sick ) и шкембе чорба също  Naughty .
Направо ме е срам да си призная, но единствено на приготвеното от баща ми панирано шкембе не отказвам - всякакво друго и под всякаква форма не мога да пипна ама неговото си е вкусно... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт