Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Балчик-Сливен

Здравейте,момичета!Жалко ,че някой започваме годината с проблеми,но преди малко гинеколога ми изписа оргаметрил,защото последните 2 месеца кървенето при м. е обилно и със съсиреци.Някой пил ли е това чудо и как действа? Shocked Най-лошото е ,че 3 месеца ще го пия и бебе няма да има.А и търся в нета информация,но не откривам нещо съществено.Моля ви,ако някой има такава-нека да пише.Благодаря ви предварително!!!
Цитирай

Sofia

Виж тук ! Smile
Цитирай

Варна

Да взема да се включа и аз Very Happy
не знам дали ще ти помогне, но след като си изпих оргаметрила като добро дете, проблема ми все още съществуваше, но искам да кажа, че откак се помня кръводарявам в промишлени количества всеки месец, съпроводено със силни болки в корема. И аз понякога имам съсиреци и каквото и да съм пила положението си е все същото. В момента съм на Дуфастон и смея да кажа, че поне нямам съсиреци. Може би щом ще пиеш Оргаметрил 3 месеца, може и да се получи, но със сигурност няма да забременеш докато го пиеш. Ако бях на твое място , аз бих попитала гинеколога си , дали не е по-добре да пиеш Дуфастон, и двата препарата удебеляват лигавицата на матката, т.е предполага се че ще има по-малко кръв, но Оргаметрила е контрацептив , а Дуфастона е прогестеронов продукт.
Цитирай
Az sy6to sym go pila ,no za da mi go predizwika ,`e se be6e zagubil nqkyde. Wink
Цитирай

Балчик-Сливен

Благодаря ви за отговорите,момичета!!! Laughing Много мразя лаконични лекари Evil or Very Mad Изписват ти нещо без много,много обяснения,а ти после върви и търси информация.Но смятам,че всички сме си патили от некадърници.Утре ще попитам и друг лекар за мнението му и ще ви пиша.
Цитирай

Не бързай да го определяш лекаря за некадърник. Пила съм и оргаметрил и дуфастон. Лекарят преценява кое за какво!
Цитирай

Пловдив Белащица

Имай предвид, че все пак трябва да се види как реагира организма ти на различните лекарства. На едни помага едно, на други друго. Иначе аз първо пих 3 месеца Оргаметрил, но нищо не стана, освен че ми идваше няколко дни след като го спра. Но това не означава, че няма на теб да ти помогне. Това е моето мнение. Дай малко шанс на сегашния ти доктор.
Цитирай
Здравейте можете ли да ми кажете как ги намирате тези хапчета .те вече са извън опутреба по не така ми казаха от аптеката и незнам с какво да ги заместя .Трябва маи пак да доктора да ми каже.
Вие знаете ли нещо по случая.
Цитирай

Варна

Цитат на: Anonymous
Здравейте можете ли да ми кажете как ги намирате тези хапчета .те вече са извън опутреба по не така ми казаха от аптеката и незнам с какво да ги заместя .Трябва маи пак да доктора да ми каже.
Вие знаете ли нещо по случая.

Оргаметрил продават във всички аптеки Санита в цялата страна, независимо в кой град живееш.
Цитирай
благодаря ти
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.