28 октомври - ЛЛЛ среща - промяна и питане

  • 1 262
  • 24
  •   1
Отговори

Анкета

Промяна за срещата на 28-ми

Опции:

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
28 октомври 2006 Изкуството на кърменето и избягване на често срещани трудности
„Нормалното протичане на кърменето; Въпроси, които задават майките; Това нормално ли е или трябва да му се обърне внимание?”

Срещата ще се проведе в Палата номер 7 - ще ни осигурят стая със столове (поне 25 броя, казаха, дано се съберем  Mr. Green) след детския празник. Предполагаем час за начало - 12:30.

п.с. това е еднократна промяна, следващия път няма проблем да ползваме същата зала в ДКЦ.

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 20:53 от Бу

# 1
  • Мнения: 8 242
На мен ми харесва като предложение  Peace
Даже мисля, че по туй време имам детско договаряне в панаира  Thinking

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Даже мисля, че по туй време имам детско договаряне в панаира  Thinking
Да, май празника с ревюто е част от него.

# 3
  • Мнения: 8 242
От сайта на панаира:

Международен панаир – Пловдив е организатор на първото търговско изложение и шоу ДЕТМАГ - детска магия, което ще се проведе от 24 до 29 октомври 2006 година.

Участие ще вземат водещи български фирми, които предлагат стоки и услуги за децата. В подходяща атмосфера на фирмите-участничики ще обменят идеи, новости и най-вече ще се срещнат с представителите на различни браншове за детската аудитория, с родителите и със самите деца.

Своите предложения за всяка детска възраст ще представят фирми, които предлагат детско облекло, забавления, игри, детски и бебешки храни, детско обзавеждане, аксесоари, козметика, училищни пособия и помагала, съоръжения за сигурност и др. Ще бъдат показани новостите във всеки един представен бранш.

ДетМаг 2006 ще бъде съпътствана от атрактивна програма с много смях и веселие. Ще бъдат организирани игри и конкурси за деца на различна възраст. Международен панаир – Пловдив е инициатор на конкурс за детска рисунка, конкурс „Най-сладкото бебе на Пловдив” и състезание с велосипеди за различни възрастови групи.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Аз съм "за" Панаира, хем ще разгледаме и може и на празника да присъстваме  Peace
А от колко е детския празник  newsm78

 конкурс „Най-сладкото бебе на Пловдив”   - ехаааа  Crazy

# 5
  • Мнения: X
 PeaceИ аз съм за панаира....Тъкмо ще мага да даведа и баткото и таткото/да се мотаят докато ме чакат/
А срещата за 11ч. ли е последно?

# 6
  • Мнения: 790
Аз съм ЗА Панаира. Този път твърдо идвам.

# 7
  • Мнения: 481
2 гласа "за" и от нас със Стела Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 205
Ние ще се пробваме да дойдем, но не смея да обещавам твърдо  Mr. Green

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
И аз гласувах за панаира. Само да се уточни часът  Simple Smile

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Да ви напомня Simple Smile
7-ма палата. Часът - около 12 и нещо.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 805
И аз  Peace И аз ще дойда не съм на работа в събота  Party така че ще се видим там  Hug

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Аз искам, ама не мога. Ще ходим на юбилей в Габрово. Другия път съм на линия. И гордо ще си показвам бозайника  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 2 162
Хе, да му се ненадява човек. Тъкмо си мислех, че пак ще изпусна интересното мероприятие и ей на- днес тръгва за Плодвив. Така че и аз утре ще дойда.

# 14
  • Мнения: X
Аз май ще пропусна поради масово натръшкване на домочадието/ с изключение на малкия бозайник/ от вируси и други интересни болести...но искам да замоля да обсъдите въпроса с хапането на зърната при поникването на зъбите и после някой да ми каже какви идеи е имало/че четох,четох в кърмаческия...ама като ме захапят най-малко успявам да запазя спокойствие.....а и проблем с разранените зърна се получи...та  Sick/

Общи условия

Активация на акаунт