Отговори
  • Мнения: 3 504
Редактирам темата тук върху старата Wink,която си мина вече по реда. Обожавам сутрин да пия кафе, чувствам как си угаждам и ми става весело /на фона на трудното ежедневие/. Сутрин го пия през седмицата на работното място, преди започване на работния ден, но той не е успешен, ако пропуснем сутришната си трация, а през почивните дни в къщи.

Как се отдавате на това изкушение - кафето.. Wink

Хей така, малко да се разтушим.. Joy

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 01:13 от Rosoneri

# 1
  • Мнения: 4 585
       Ами аз не се боря с това изкушение, а му се отдавам изцяло. Сутрин го правя в къщи и пием с мама Кали - това е ритуал. После в барчето на филхармонията - това е досега ми със симфоничната музика. Музикантите не се виждат, но се чуват яко. Кофти е когато диригентът ги прекъсва често.

# 2
  • Мнения: 2 242
Понеже вече е късно да честитя на именниците ще споделя само, че всяка сутрин си пия двете чашки кафе в къщи. Без да съм ги изпил не излизам. Всичко това след като съм хапнал нещо. Ако по някаква (мноооого крайна) причина не съм минал през този ритуал през целия ден съм като недоспал.
Черно с много малко захар.

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 10:26 от Sadman

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз сутрин задължително пия едно кафе. Казват, че пиещите кафе процентно по-малко имали онкологични заболявания, ама аз не заради това, а защото не мога без него. Моят съпруг пък пие и той кафе сутрин и разминавайки се с чаша в ръка, но под един покрив, ако това може да се каже, че пием заедно кафе.


Иначе Волф по въпроса за симфоничния оркестър. При мен е оперен певец. И роднините му ме питат пречи ли. Е не ми пречи, ама да си изпява арията докрай, че като прекъсне и аз се нерва.

# 4
  • Мнения: 3 537
Сутрин ставам в 6 часа,за да можем двамата с моят мъж да пием кафе заедно.Второто го пия на барче,трето гледам да няма. Laughing

# 5
  • Мнения: 98
Най-сладко е първото кафе,тук на компютъра ,някъде към 8.30...голям кеф.Любимият ми момент от деня.Когато това е възможно де....

# 6
  • Мнения: 15 619
В къщи пия първото си кафе - бавно и разсънително, с кеф.

# 7
  • Мнения: 6 461
 morningКафето обичам да го пия сутрин като се събудя.Не ,че ме развеселява ами просто много го обичам.Обичам аромта на кафе ,обичам го чисто без сметана и захар. Wink. newsm74

# 8
  • Мнения: 2 543
У дома, пред компютъра, чисто.

# 9
  • Мнения: 1 001
Мдаа ....
На времето си го пиех с цигара у нас седнал до масата... после се роди малката и си го пиех с цигара у пак нас, ама в тоалетната ... преди четири години спрях цигарите и започнах да го пия пак около масата, ама прелитайки от-за нанякъде ... а сега си го пия в службата преглеждайки ... "Нови отговори на моите публикации"  Wink

# 10
  • Мнения: 11 306
Откакто щерката тръгна на училище, си пием кафето с мъжа ми заедно, докато тя закусва.
Пия го черно с наслада, но не сърбам.  Laughing
Весел ден на всички

# 11
  • Мнения: 1 001
... обичам го чисто без сметана и захар ...
А аз го обичам Силно Сладко със Сметана и ... Студено  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 504
Много се зарадвах, че бързо откликнахте на тази тема. Аз също обичам когато съм в къщи да го пия пред комп с цигарка,
Мдаа ....
преглеждайки ... "Нови отговори на моите публикации"  Wink
Когато има възможност сутрин през седмицата с мъж ми да пием кафе заедно ми е приятно и също ставам рано за да осъществим  Winkтова мероприятие. Доставяйте си удоволствия защото животът не знаеш какво ще ти поднесе.

Надявам се днешното сутришно кафе да ви е било приятно, "сладко" и да сте си го изпили с кеф, защото съм сигурна, че и денят ще ви тръгне с кеф newsm03 newsm10

# 13
  • Мнения: 3 743
Преди (когато пушех) пиех кафето си в къщи пред компютъра с 5-6-7-8...цигари Embarassed
А сега го пия в кварталното кафе или разхождайки кучето в парка Simple Smile

# 14
  • Мнения: 4 414
аз го обичам шварц, без захар и без мляко и по мнооооооооооооооооооого.
сутрин си наливам една голяма чаена чаша и се разхождам с нея навсякъде, докато се приготвям да излизам.
преди обичах да си налея кафе и да се мушна обратно в леглото с чашата...сега, обаче, все не ми стига времето и непрекъснато не си доспивам и се успивам  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт