Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

София

Седя си пред компютъра, днес ще съм самичка и искам да се нагледам на филми  Laughing Препоръчайте ми нещо приятно, свежо, романтично Cool или просто добър филм, който сте гледали напоследък. И евентуално откъде да си го изтегля.
Благодаря  Hug  bouquet  bouquet
Цитирай

Добрич

Напоследък нищо не съм гледала, но много обичам "Пач Адамс", "Зеленият път", "Мила от Марс".   bouquet
Цитирай

Перник

""Crank" на мен ми хареса newsm10, от Арена или от Дата бг.
Цитирай

The road i'm on

Ако не си гледала " Докато ти спеше " по Канал 1 снощи, препоръчвам ти него. Той се вписва в критериите. Много хубаво, леко филмче. С духът на Коледа. Обожавам Коледа  Love
Цитирай

днес тук, утре там...

"Къща на езерото" със Сандра Бълок, мисля ,че ще ти хареса . Има го в арената  Peace
Цитирай

'Дяволът носи Прада' - не е нещо велико,но поне ще се нагледаш на страхотни маркови дрешки и най-вече на Мерил Стрийп Smile Ей тая жена може всичко да играе...
Цитирай

Петзвезден романс

Мемоарите на една Гейша

Свекървище

Невъзможен за изгонване  -  FAILURE TO LAUNCH

Цитирай

София

Благодаря ви много!   bouquetВсъщност "се дрогирах" с 6 серии на сексът и града. #Crazy #Crazy #Crazy  35По-късно ще пробвам вашите предложения.
Но нека съберем още идеи. Аз ви давам две мои: Prime с Ума Търман и A good woman с Хелън Хънт и Скарлен Джохенсън  Wink
Цитирай
Твоите мойте и нашите  Деца на килограм  Грозна като смърта
Цитирай

Бургас

Как е оригиналното заглавие на Петзвезден романс?
Цитирай

Правец

Мила, вчера гледах The Devil wears Prada и смятам да го кача на диск,  да не го трия - не че е нещо особено, но обичам такива модни филми ...  Peace
Като казах модни филми, гледай Confession of sociopathic social climber .. на мен много ми хареса ...  Peace
Сега ще гледам My Super Ex-Girlfriend с Ума Търмън ... после ще ти кажа дали ти го препоръчвам ...  Peace

Къща на езерото е много сладко филмче .. хареса ми  Peace

Цитирай

Как е оригиналното заглавие на Петзвезден романс?

Maid in Manhattan
Цитирай

РусЙе

'Дяволът носи Прада' - не е нещо велико,но поне ще се нагледаш на страхотни маркови дрешки и най-вече на Мерил Стрийп Smile Ей тая жена може всичко да играе...
Само дето книгата е многоооо по-хубава, и няма нищо общо с филма. Аз съм леко разочарована от филма. Радвам се, че прочетох първо книгата.
Цитирай

гр.София

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=14575
Цитирай

София

Volver/Завръщане/ на Педро Алмодовар. Аз съм малко пристрастна, защото съм му върл фен, но е добър.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора