Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Откриха ми някаква бактерия във влагалищния секрет,и ми предписаха Брауновидон вагинални таблетки,аз съм ве4е в 9-ят месец,а 4етох 4е имат протижопоказания,нещо не ми се рискужа да си ги слагам,да не навредят на бебето SadНякой дали ги е ползвал по време на бременност?
Цитирай

Щом лекарят ти е преценил,че трябва,значи трябва.Няма начин да не е забелязал,че си бременна.
Цитирай

Каква е бактерията ?
Цитирай

ПЛОВДИВ

през първата бременност и аз си слагах таблетки по предписание на лекар,само че бяха гинодактарин или нещо подобно,точно в 9 месец защото трябва да се изчисти влагалщето от бактериите за да не ги предадеш на бебето,така че слагай няма нищо страшно щом ти са предписани от гинеколог
Цитирай

London, Sofia

Ако ще раждаш нормално, трябва да се излекуваш, така, че май нямаш изход Rolling Eyes
Цитирай

под звездите

Слагай ги- трябва да изчистиш влагалището си, щом си в 9 месец започни още тази вечер, защото знаеш ли , кога бебо ще реши да дойде.
Цитирай

Виж фармацевтичните компании винаги се презастраховат. Ако ти ги е изписал генеколога следящ  бремеността ти, то се разбира, че знае какво прави. Бях в подобно положение и ти съчуствам за тревогата и въпросите, които си задаваш, но трябва да се довериш на лекаря. Всичко ще е наред.  Hug
Цитирай

До колкото знам, таблетите са на йодна основа, така че са съвсем безвредни Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.