Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Питам,защото скоро разбрах,че Сара Джесика Паркър създала свой аромат с името "Lovely".Много се изненадах,защото никъде не съм го срещала,а съм доста любопитна какво представлява.
Така,че ако имате някаква информация за парфюма ,пишете!
Цитирай
Питам,защото скоро разбрах,че Сара Джесика Паркър създала свой аромат с името "Lovely".Много се изненадах,защото никъде не съм го срещала,а съм доста любопитна какво представлява.
Така,че ако имате някаква информация за парфюма ,пишете!

na men li4no ne mi dopadna aromata...tuk ( v germania) e kam 30?...predpo4itam da gi dam za hypnose na lancome:-)
Цитирай

Sunshine State (of mind)

Fragrance Description:  
Lovely Perfume by Sarah Jessica Parker, Lovely Is The Latest From Coty, A Sarah Jessica Parker Fragrance For Women, This Gorgeous Perfume Is A Beautiful Blend Of Mandarin, Rosewood, Lavender, Apple Martini And Bergamot. The Heart Is Of Orchid, Patchouli And Finishes Off To Cedar, White Amber, Woods And Musk.
Цитирай
mi az znam 4e parfuma na sarah jessica parker e super za6toto li4no sam go imala i polzvala. no za sajalenie o6te ne e stignal do BG razbirase. prosto tova mi stana lubimiq parfum, jestok e.
Цитирай

sofia

Като стигне в Бг ще го пробваме, тя поне на мен ми е супер любима жена и предполагам, че няма да направи нещо лошо, всичко и е със стил.
Цитирай

Европа

На мен не ми харесва. Подариха ми малък тестер -стои си така, за спомен.
На мен също ми е много любима актрисата, но тя самата казва ,че е създала парфюма за младите жени/ момичета , които нямат възможност да си купуват скъпи парфюми.
Цитирай

Варна

Ина мен не ми допадна,видях го на летището в Барселона.
Цитирай

София

Имам мостра - не ми хареса хич!
Цитирай

Австрия

Прекрасен аромат, но за съжаление много бързо изветрява.
След час няма и помен, че съм пръскала. Sad
Цитирай

@home

Az go imam,mnogo mi haresva.
Цитирай
abe hora vie ste ludi. prafuma e super qko si go polzvam. a na tiq deto kazvat 4e e netraen mn se lujat, tova 4e vie ne go use6tate ne zna4i 4e drugite ne go use6tat. Lovely si e mn traen kogato sam si mislila 4e e izvetrql horata sa me pitali s koi parfum si i vsi4ki mn go haresvat Love
Цитирай

sofia

Колко струва?
Цитирай

Не ми харесва и на мен.Стува около 30 евро  за 30 мл +/- в зависимост от магазина
Цитирай

Венера

abe hora vie ste ludi. prafuma e super qko si go polzvam. a na tiq deto kazvat 4e e netraen mn se lujat, tova 4e vie ne go use6tate ne zna4i 4e drugite ne go use6tat. Lovely si e mn traen kogato sam si mislila 4e e izvetrql horata sa me pitali s koi parfum si i vsi4ki mn go haresvat Love

Алооо гостенката,не стига,че не пишеш на бг,ами и имаш груб език.Всеки има право да НЕ хареса и да харесва каквото си реши.Дали парфюма е траен или не,зависи от кожата на човек.
И просто като съвет ти казвам да го даваш малко по-спокойно. Peace
Цитирай
Аз също го имам !Купих си го от Америка и струваше 60 долара за комплект 100мл +душ гел,лосион за тяло и спрей за тяло.Парфюма си е определено траен....Но за съжаление в България наистина го няма  Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора