Към ползващите дамски тампони.

  • 13 908
  • 53
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здравейте!
По принцип не ползвам тампони, но след като родих цикълът ми стана по-обилен и вече имах малък гаф, та предпочитам да започна да ползвам. Проблемът е в това, че не мога да ги слагам правилно и се чувствам много некомфортно. Приятелка ми каза, че вече имало такива, които са опаковани с нещо като спринцовка и се поставели много лесно, но не знаеше марка. Въпросът ми е точно за марката - Коя е? Не искам да отивам в аптеката и да обяснявам като последния лаик, та затова ви питам да ме светнете.  Wink  Hug

# 1
  • Мнения: 7 640
Тампакс, питай за тампони с апликатор.
Мисля си обаче, че така е по-неудобно да се поставят.
Трябва да го пъхнеш колкото можеш по-навътре, а без апликатор това е по-лесно.

# 2
  • Мнения: 3 372
Tampax мисля, че се казваха newsm78 Дано не те лъжа

# 3
  • Мнения: 6 243
Тампакс, но напоследък се  предлагат с едни отвратителни пластмасови апликатори,които лично на мен са ми много неудобни.

Препоръчвам ти ОБ, въпреки ме не са с апликатор. Просто се постарай да поставиш тампона максимално навътре, така че да не го усещаш. Ако е поставен "плитко" усещането наистина емного некомфортно. Не се притенямвай, че няма да можеш да го извадиш или че ще се скъса конеца Grinning - няма такава опасност.

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мерси, мацки!  Hug Heart Eyes
Обече така като чета май се разколебавам за тези тампони.  newsm78 Да взема да пробвам ОВ пак, пък този път може да съм по-умела, знае ли човек.  Wink

# 5
  • Мнения: 8 917
Тампакс са тези, но на мен с апликатора ми е супер неудобно като начин на слагане. Като свикнеш няма да имаш подобни проблеми.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 979
Направо пробвай с ОБи. С много подобрения са вече и много лесно се поставят Peace

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
А, ОВ имат различни видове? Не говоря за различната попивателност, а за различни като варианти. Не знам дали ме разбрахте.  Crazy

# 8
  • Мнения: 27 524
Една важна подробност за правилното поставяне - да са ти отпуснати мускулите, за да може да влезе достатъчно навътре  Peace

Това означава да не си го слагаш полуприклекнала (леле, колко предлози сложих  Laughing), а да седнеш и да се отпуснеш. Когато си стегната, тогава остава доста напред и убива и се усеща.

# 9
  • Мнения: 8 917
А, ОВ имат различни видове? Не говоря за различната попивателност, а за различни като варианти. Не знам дали ме разбрахте.  Crazy

Имаш предвид спиралните улеи ли?

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Цитат
Имаш предвид спиралните улеи ли?
Ами не знам като отида и кажа искам тампони ОВ, да не вземат да ме питат от кои?  Crazy

Блонди, аз точно приклекнала знаех, че се поставят и затова май не съм се справяла.  Sick Мерси за съвета!  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 7 640
аз не правя разлика между тези с лесно поставяне и другите.
А Блонди правилно го е казала, даже в инструкциите пише, че начинаещите е добре да седнат на тоалетната чиния или да поставят тампоните в клекнало положение.

# 12
  • Мнения: 8 917
Цитат
Имаш предвид спиралните улеи ли?
Ами не знам като отида и кажа искам тампони ОВ, да не вземат да ме питат от кои?  Crazy

Блонди, аз точно приклекнала знаех, че се поставят и затова май не съм се справяла.  Sick Мерси за съвета!  Heart Eyes

Ами отиваш и казваш :Я, ми покажете тампитата и кажете кои ще ми препоръчате?  - те ще започнат да ти казват тези какви са, онези какви са и така Mr. Green

# 13
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Тампакс са тампоните и наистина по-лесно се слагат.
Когато слагаш обикновен седни на тоалетната чиния и се отпусни, тампона трябва да е леко по диагонал (уф, че трудно за обяснение) и просто буташ на вътре колкото можеш и не забравяй, че конеца трябжа да остане отвън.

# 14
  • Мнения: 8 505
Въпрос за тампони и от мен-някой да е срещал наскоро Либрес?

Общи условия

Активация на акаунт