помагайте - бяла супа

  • 6 182
  • 13
  •   1
Отговори
  • столицата
  • Мнения: 3 760
Laughingмоята "Много ящна" дъщеря е решила, че иска да яде само супа и то по възможност "бяла". Ха сега помагайте с бели супи newsm78

# 1
  • Мнения: 7 474
Кус кус с мляко и сирене, любима "супа" на дъщеря ми  Crazy
+ всякакви супи със сметана  Peace

# 2
  • Мнения: 22 867
Каквато и супа да направя, като и сипя малко преди свалянето от огъня прясно мляко и тя става бяла. Така че, можеш да опиташ - пилешка супа или без месо, зеленчукова, и накрая прясното мляко. Може би ще я признае за бяла? newsm78 Недей слага само домати.

# 3
  • Мнения: 1 271
а как правите супата с кус-кус
като вземах на детето от детската кухня ухаеше много вкусно

и ми се ще да направя
  chef  bouquet
благодаря

# 4
  • Мнения: 7 474
Сварявам кус-куса във вода , изцеждам, добавям прясно мляко , щипка сол и захар, кипвам и като го махна от котлона настъргвам сирене (може и малко масло).
А иначе в рецептата на кухнята е с някаква застройка , ама на мен така ми е по-лесно и бързо. Wink

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сварявам кус-куса във вода , изцеждам, добавям прясно мляко , щипка сол и захар, кипвам и като го махна от котлона настъргвам сирене.
Peace

# 6
  • Мнения: 7 091
Laughingмоята "Много ящна" дъщеря е решила, че иска да яде само супа и то по възможност "бяла". Ха сега помагайте с бели супи newsm78

На всякаква супа можеш да сложиш застройка от яйце и кисело мляко и тя става бяла  Peace

# 7
  • Мнения: 1 271
благодаря Лео

моята баба правеше картофена бяла супа - с чушчица, лук, карофки сварени и млечице и сирене натрошено повечко и застройка от яйце с оцет

  chef  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 1 209
Опитай непременно и с супата с топено сирене на  Leo  smile3521

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Просто, с каквото и да правиш супа (кайма, разни видове месо, фиде) не слагай домати, червен пипер и такива

# 10
  • Мнения: 3 367
крем супа от катофи и / или карфиол си е съвсем легитимно бяла Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Любимата ми бяла супа е от картофки и тиквички, с много копър и магданоз Heart Eyes Иначе наистина, която и супа да да направиш без домати и да я застроиш с яйце и мляко, ще стане бяла Simple Smile

# 12
  • Мнения: 649
Кремсупа от карфиол, страхотна е ако  добавиш и топено сирене за финал (идеята дойде от супата с топено сирене на Лео  Heart Eyes)

# 13
  • Мнения: 9 092
Просто, с каквото и да правиш супа (кайма, разни видове месо, фиде) не слагай домати, червен пипер и такива

 newsm10

Моите са големи, че не ядат друга супа освен бяла - това освен горното, означава че може да бъде и с ориз, но никакви зелета, чушки, моркови, зелени подправки - просто вода, месо каквото и да е или кайма, ориз или фиде + млечната застройка. Или картофена пак със застройка. Нищо повече.

Общи условия

Активация на акаунт