Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

София

Да, знам, че не е модерно, но ми е важно да чуя и някои положителни отзиви, евентуално Very Happy  и ако има доволни да кажат, моля, къде са им го направили. Всички фризьорки, с които се консултирах, ме убеждават да не го правя и не мога да разбера защо?
Искам да го използвам като последна надежда в борбата с мазната коса, защото всичко друго вече е изпитано и НЕ работи, вкл. прехвалените продукти Rene Furterer, за три от които дадох 100лв. и се мазах, ли мазах и ефектът е =0.
Цитирай

sofia

i men kadeto i da pitam me ubegdavaha da ne se kadria no si se nakadrih.goliamata rabota. nali ti si gorish kosata ne te. sled kato ti haresva zasho ne. stiga da si naistina ubedena.
Цитирай

sofia

a me nakadri edna priatelka. makar che i tia trudno se saglasi. taka che ne moga da ti pomogna s frizior. no sam dovolna. gledai samo mnogo da ne te izgoriat. moita pokrai bremenosta mi se omazniavashe po barzo da sega sam idealno. a i iznenadah vsichki za praznizcite.
Цитирай

UK, Harlow/София

Аз пък харесвам къдрава дълга коса.И се къдрих 6г.,нищо ми няма на косата.Вярно че я имам в излишък.Сега покрай майчинството малко се позанемарих на тема прическа, но март-април,пак ще се връщам на моя стил.
Цитирай

Всички добри фризьори, които познавам, отказват да правят  студено къдрене, защото е много вредно за косата.
Цитирай

София

Абе, че не е полезно е ясно, обаче косата нали расте, така че май ще се реша да пробвам най-после. Днес бях в един салон не от типа квартален гараж, а  много високо ниво (вкл. и на цени). Та се надявам и качеството им да е такова, поне така ме убеждаваха...... В петък ще видим какво ще стане.
Цитирай

Bristol

Смени си цветът на косата с по-светъл и косата ще стане по-суха Wink Изпитан метод. И моята беше много мазна но я изсветлих няколко тона и сега даже се мажа с балсами за третирана коса.
А високите цени не означават добро качество. Веднъж така ми бяха изгорили моята мазна коса и то при боядисване в салона на Витошка, дето е на Визаж сега. Та се наложи да си подкъся косата. Пробвала съм и други скъпи салони на стилисти. Цаката е да намериш фризьор, който да те прави така както ти искаш.
Цитирай
vsichki te savetvat da ne se kadri6 zashoto gi marzi,kadreneto otnovo shte izleze skoro otnovo na moda.az sam frizkorka i moia savet e ako ti e slaba kosata da izpolzvash bezamonia4en kadrin toi ne vredi na kosata
Цитирай

София

Аз се къдря  на "марку4и" и става доста по-добре,отколкото с ролки. Wink
Цитирай

Варна

Какви са тия "марку4и"?!
Цитирай

София

За студеното според мен просто зависи доколко фризьора ще се справи добре и от самия тип коса. Моята коса е доста гъста, почти до кръста дълга, никога не съм я третирала с бои и други химикали, само три пъти съм я къдрила. И трите пъти ме навиваха с "маркучи", не съм стояла под каска и ефекта бе повече от отличен. Косата стоеше като естествена и никой не ми вярваше, че всъщност по природа съм с леко чуплива коса. Спирам да се хваля, че скоро пак ще се къдря, та да не стане някоя беля!  Wink
Цитирай

UK, Harlow/София

Цитат на: chockolina
Какви са тия "марку4и"?!

Ми маркуч Smile  Wink Една права дълга мека ролка,на която като те накъдрят не ставаш като овца.Косата стои като на масури,много хубаво става.
  А каските ги няма от мнооого години.Поне аз там където съм ходила де.
Цитирай

Варна

Значи така ще искам да ме накъдрят - с маркучи! В края на другата седмица отивам!!!
Цитирай

София

newsm10  Много добър избор! И после да кажеш,дали ти е харесало!
Цитирай

Sofia

А каква е цената за това къдрене на маркучи където му казвате?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора