Направления на педиатрите

  • 575
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 568
Днес случайно разбрах, че педиатрите нямат ограничение за броя на направленията за специалист, когато се касае за бебета или деца. вярно ли е това? И моята, и на приятелки педитата са казвали, че този месец вече са им свършили.
На едната й даде за ортопед при 5 навършени месеца на бебето, оказа се, че има проблем и сега заради тъпата дикторка детето е вързано с колани точно, когато трябва да започне да се обръща и лази.
Някой има ли инфо по въпроса?

# 1
  • Мнения: 4 392
Да, вярно е . Искай си направлението! Peace

# 2
  • Wonderland
  • Мнения: 702
И аз мислех ,че няма ограничения на направленията,но миналия месец исках за УНГ,личната ми каза да отида след 3 дни,когато влезнахме в другия месец,че в момента нямала.Отидох след 3 дни и ми даде направлението newsm78,значи пак си имат някакви ограничения.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз знам, че нямат ограничения за направленията.
Нашата не ми е отказвала, когато се наложи.

# 4
  • Мнения: 1 883
И аз знам, че нямат ограничения за направленията.
Нашата не ми е отказвала, когато се наложи.

 Peace

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Оффф, ами ако е спешно? Какво да правим, а?

# 6
  • Мнения: 408
Сблъсках се с такъв проблем май месец. Не харесах педито, при което ни прати джипката и отидох на другия ден за ново направление. Каза ми, че не можела в месеца да ми даде две направления за един и същи специалист. Питах моя приятелка, която работи в РЗОК дали е така. Ми не е. Може, но със друга диагноза. Т.е. както ни пратиха с диагноза ангина при първото педи, можеше да ми даде направление с диагноза пневмония-както се и оказа  Sad Е, не ми се разправяше, затова отидох и си платих прегледа и юни я смених  #2gunfire.

# 7
  • Мнения: 8 917
Нашата не ми е отказвала.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 575
Каза ми, че не можела в месеца да ми даде две направления за един и същи специалист.
Така е. Не може в рамките на 45 дни /не месец/ да ти издава направление за един специалист. Ама можеше да даде и за УНГ. А за друга диагноза не бях чувала.
На нас скоро ни се наложи да вземем за невролог /за тати/, после пак ми трябваше  №3, ама не можеше, та ми дадоха за физиотерапия Thinking.

# 9
  • Мнения: 10 568
Благодаря - ще си  искаме!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт