Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Искам да попитам дали сте пазарували от този магазин и по точно обувки. Харесах си едни пухкави ботуши, но се притеснявам дали имат добро качество.
Цитирай

В Изумрудения свят (без рубинени пантофи)!

Ако става въпрос за модела Антарктида - изглеждат много хубави ,но аз не бих си позволила да ги купя без да мога да ги огледам по подробно. От каква материя са, подметката от какво е? Вътре какво е?
Не съм пазарувала от там.
Цитирай

Някъде там...

Пусни търсачката - има много теми за този магазин.
Цитирай

Sofia

Пазарувала съм, но не обувки. Един дребен ел.уред, които никак не изглеждаше нов.  Confused
Кутията беше отваряна, лепена, намачкана, а уреда надраскан леко - като ползван. Повече не бих пазарувала от тях! Naughty
Цитирай

Русе

Аз съм пазарувала и съм доволна, но за обувки - незнам...
Цитирай

London, Sofia

Пазарувала съм, но не обувки. Един дребен ел.уред, които никак не изглеждаше нов.  Confused
Кутията беше отваряна, лепена, намачкана, а уреда надраскан леко - като ползван. Повече не бих пазарувала от тях! Naughty
Същият номер Wink
Цитирай

София

Аз си купих една туника...много се колебаех, ама беше 15 кинта само и ако не беше това, което очаквам щях да ги прежаля. Тя пък се оказа не толкова лоша, даже доста е хубава, само дето е леко прозрачна, което не се виждаше на картинката. Честно да си призная, не бих рискувала с обувки.
Цитирай

аз съм си купувала и съм много доволна,много качествени излязоха ,а и не бяха скъпи.За размер,ги накарах да ми измерят стелката Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.