Педиатър Цацова от болницата на Плиска?

  • 1 721
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
Здравейте Simple Smile!
Живея на Орлов мост и ми предстои избор на педиатър за бебка, която ще се роди, живот и здраве, декември.Препоръчака ми  д-р Цацова, педиатър в болницата на Плиска, мисля че е 22-ра поликлиника. Доволни ли сте от нея , как се грижи да новородените, идва ли при спешен случай, вдига ли си мобилният телефон (и дава ли го на пациенти въобще). Благодаря за мненията.

# 1
  • Мнения: 1 671
Тя е била моя педиатър и сега е педиатър на бебето. Много умерена жена, отличен специалист, избягва крайностите и не е привърженик на антибиотиците. Дава си мобилния и идва при спешен случай, само трябва да я вземат с кола - аз живея в Люлин и това си е доста далече, но идва и до тук. Казала ми е, че мога да я търся при всяко мое притеснение за бебко.

# 2
  • Мнения: 654
Мерси за изчерпателния отговор Simple Smile.
Добре де, тя защото е била и твой лекар ли се нави да стане лекар на бебко, при условие,че живеете в Люлин, или му беше педиатър отпреди? (в същата ситуация съм с моята детска лекарка, която е от Св. Троица)

# 3
  • Мнения: 2 885
Съседки сме.
Вместо в 17-та поликлиника, която е на нашият булевард, избрах лекар в 22-ра поликлиника.
Ние посещаваме д-р Евгени Крайселски. Вдига си мобилният по всяко време. Много добър лекар и аз съм доволна.
Има си и своите кусури, но на мен лично не ми е пречка. Аз държа педиатърът на детето ми да е добър диагностик и да не предписва АБ под път и над път.
Но откъм темата за кърменето и храненето на детето не съм разчитала на него, а на информацията от форума.
Идва на домашни посещения при спешни случаи. Май с Цацова си делят кабинет.
Който и от двамата да избереш, няма да съжаляваш. Време е да се уговориш, отиди и виж сама!

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 23:48 от немирница

# 4
  • Мнения: 1 671
Zizzu, не е приела само за това, независимо че е мой лекар 24 години. Много внимателен човек е и не съм чула да връща пациент. При нея винаги има опашки, но хубавото е , че бебетата са с предимство, а възрастните чакат  Wink . В петък като ни изписваха (моето бебе е на седмица) си отложи заминаване, за да ни посети вкъщи и да отиде при още едно бебче в Лагера.
Преди раждането отидох да си говоря с нея и ми отдели много време да ме консултира за козметика, какво да купя и т.н. При първото посещение остана даже да види как се кърмим с малкия.
Моя съвет е да отидеш и да си говориш лично с нея.
Между другото има я на няколко места в белия списък  Peace .

# 5
  • София
  • Мнения: 1 062
  bouquet  bouquet  bouquet

Ако можех, бих я написала във всички "бели" списъци на света.

# 6
  • София
  • Мнения: 650
Тя е личния лекар на цялото ни семейство. За нея мога да кажа само хубави неща. Единствения недостатък са многото и пациенти и голямото чакане.

Общи условия

Активация на акаунт