"Пълна промяна" в България!Бихте ли участвали?

  • 8 786
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 630
Самата аз не бих се подложила на пластика. Изпитвам истински ужас от операции Sick. Само за да имам по-голям бюст или устни, или пък съвършен нос - не. Ще се преживея и така.
Преди време имах крайно отрицателно мнение към пластичната хирургия, но не отричам, че в определени случаи може да е необходима и полезна Peace.
В предаването (поне епизодите, на които съм попадала) избират хора, които наистина не живеят добре в себе си и страдат от това.

# 76
  • Мнения: 811
Не бих. Първо, ужасявам се при мисълта за каквито и да е хирургически намеси. Второ, живея си в хармония с всичките си недостатъци, тъй че нямам намерение да ги коригирам, въпреки че имам забележки към себе си. Wink

Абсолютно същото мисля и аз  Simple Smile
Не бих участвала, но пък обичам да гледам предаването и се радвам на радостта на променените хора. Ама как го казах, а  Crazy

# 77
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не, не бих поради ред причини.
Бих участвала само при положение, че могат да ме удължат с около 20 сантима.  Mr. Green височинка...

# 78
  • в къщи
  • Мнения: 467
Не бих участвала Naughty.И не защото се намирам за много красива и с идеална фигура,а просто изпитвам ужас от такива операции.Като гледам само какво бутане,мачкане,натискане и кървища...направо..брррр.. no

# 79
  • София
  • Мнения: 1 544
ЕМ4Оооо нещо като гледам старата и новата тема бая разминаване има Laughing.
А иначе за мене лично Да бих се подложила за няколко корекции като брадичка , липосукция  и изчистване на кожата, НО надали ще се навия цяла България да го види. Embarassed

# 80
  • Варна
  • Мнения: 4 969
не

# 81
  • Мнения: 27 524
Не, за толкова драстични промени трябва да си много зле и да имаш доста дефекти, проблеми, комплески... такива хора са рядкост... Слава Богу  Hug

# 82
  • Мнения: 1 403
Бих у4аствала , искам две-три неща да ми коригират Crazy

# 83
  • Мнения: 1 492
Давайте бързо координати, че нямам търпение Simple Smile

# 84
  • Мнения: 191
Защо да не smile3521

# 85
  • Мнения: 4 473
Бих у4аствала , искам две-три неща да ми коригират Crazy

И аз толкова само, скромна съм Crazy

# 86
  • Мнения: 534
Мисля че в България няма да има особен успех,защото българките освен че сме си естествено красиви се поддържаме много повече от американките  Flutter
Иначе бих отишла за малко силиконец и за един белег от шарка  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 5 679
 FlutterНе виждам смисъл да се променям, мене и така си ме харесват. Защо да се подлагам на операции и тем подобни. Чувствам се добре така, както съм си. Peace

# 88
  • Мнения: 5 103
Харесвам си се.
Може би малко силиконче, ама него така и така съм го намислила да го слагам така, че не не бих участвала.

# 89
  • Мнения: 132
може би

Общи условия

Активация на акаунт