Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 355 отговора

София

Добре дошли в новата тема  Hug

Старата тема
Цитирай

Варна, а по празниците в Ямбол

Видях аз, че е станала дълга, даже щях и аз да пускам ама си викам по-добре ще е да  е отпред и каталога, та затова се спрях!!! Mr. Green
Цитирай

На погрешната планета

И аз да се разпиша, за да следя по-лесно.
Цитирай

В метрото

Влизам!
Цитирай

чук и от мен, макар да не съм представител Smile
Цитирай

Бургас

ЕТО ТУК в мl … ог 13

благодарности на Gigi
Цитирай

София

я, нова темичка, запИс Smile
Цитирай

София

Ей, и аз да се запиша и да изкажа възмущението си от цените на детските неща в новия к-кт! Тия са луди!

Иначе цели каталог на пръв поглед ми изглежда страшно лъскам и коледен, но нещо не си записах много работи за мен си!
Цитирай

София

Пак съм аз!

Един въпрос към тези от вас, които пускат поръчки по интернет - като си пусках поръчка последния път забелязах, че има вариант за маркиране на мястото на доставка. Избрах си пункт, различен от Централния офис - избрах Л. Кошут. От скоро ли е това, защото преди зоналната ми беше казала, че по интернет не можеш да избираш къде да ти отиде поръчката - само на Централния ги карали (преди на Орлов Мост, сега на Цариградско шосе по-горе). Та, да разчитам ли че ще ми я доставят на Л. Кошут. В поръчката ми пише - PUP1, а досега май пишеше PUP0011, т.е. за централния... Дано има такива от вас, които избират други пунктове за доставка, че да съм сигурна че работи...
Цитирай

До хладилника, който обичам

чук и от мен, макар да не съм представител Smile
Муаха-ха, и аз си навирам дългия нос тук да чета на какво се радват представителите и какви мнения разменят Very Happy
Цитирай

Мдааа,гледам  аз,Бу писала ,и си мисля,ето-зарибихме и нея за представител! WinkА тя шпионирала! 35Ами представителите се радват на същото като и непредставителите-на мазилца и джунджурийки.Женски слабости,ко да праиш! Mr. Green
Цитирай

До хладилника, който обичам

Като представител не мож' ме зариби, че и така пазарувам твърде много, ако стана - хептен...
Шпионирам, аха Smile
Тук новостите ги казвате с 1 месец по-рано Smile
Цитирай

ПloveДИВ

Момичета, някоя ползвала ли е това червило със златния флакон? Интересуват ме отзиви за него, че съм му хвърлило око.
Цитирай

На погрешната планета

Гиги  bouquet  bouquet  bouquet, обичам те Love!
Цитирай

София

Момичета, някоя ползвала ли е това червило със златния флакон? Интересуват ме отзиви за него, че съм му хвърлило око.

Да ,имам Champagne - най-светлото, има много брокат, направо не се изтрива, все ти блести устата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 355 отговора