Ани Цолова

  • 4 459
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 990
Ами Честито на младоженците   bouquet ! Като водеща Ани Цолова винаги ме е кефила.

# 16
  • Мнения: 442
харесвам ани цолова. хубава булка, готина двойка са с младоженеца, кумовете и те много ми харесаха... особено ернестина.
да са живи и здрави!

# 17
  • Мнения: 504
И аз много я харесвам, особено чисто визуално, на екран. И като водеща, разбира се.
И на мен са ми странна като визия двойка, но има ли любов всичко ще е ОК!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
харесвам ани цолова. хубава булка, готина двойка са с младоженеца, кумовете и те много ми харесаха... особено ернестина.
да са живи и здрави!

 Peace

# 19
  • Мнения: 1 413
Не ми хареса като булка - в шоуто на Слави веднъж се беше явила в сватбена рокля и имаше много по-изискан вид. А младоженецът ми изглеждаше някак не в час - гледаше сякаш не се случва на него всичко това, да не говорим пък за радост някаква newsm78

# 20
  • Мнения: 3 268
Радвам се за Ани,много ми е симпатична,а и е интелигентна водеща.Мъжът е готин,макар и не мой тип.Честито!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 951
мНОГО СА СЛДКИ1ЖЕЛАЯ ИМ ИСКРЕННО ГОЛЯМО щАСТИЕ!и ЕСТЕСТВЕННО ДЕТЕНЦЕ!

# 22
  • Мнения: 525
Ани беше различна булка и на мен лично ми хареса начина по който изглеждаше. Мъжът и също !!!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 244
Честито и много хубави мигове.   bouquet
Аз пък я харесвам Ани Цолова.

Не ми хареса като булка - в шоуто на Слави веднъж се беше явила в сватбена рокля и имаше много по-изискан вид. А младоженецът ми изглеждаше някак не в час - гледаше сякаш не се случва на него всичко това, да не говорим пък за радост някаква newsm78

Първо - човекът сигурно е свикнал да е зад камерата, а не пред нея.
Второ. Това, което пишеш, изобщо не е показателно за нищо.

На мен пък,винаги ми е била симпатична.Но все си я представях,омъжена за някой голям красавец,пък то... newsm78 Ама хайде,от мен да мине,..кат са обичат младите,що да не се земат. Peace

За нея вероятно е красавец.

# 24
   
    Аз разбира се пак не съм в час, а то сигурно се е говорило ,че ще се омъжва скоро Thinking
Той някак си не и отвръщаше на целувките, скован ми се видя, но това не е грях LaughingИли намен така ми се стори от репортажа...възможно е.
Роклята и ми беше странна, но не претендирам да съм в час с новите модни тенденции. Инъче какво, нека са щастливи, няма по-хубаво от това  bouquet!!!

# 25
  • Мнения: 442
наистина, роклята й не беше от стандартните, но на мен точно това ми хареса. беше като сватба на деца на цветята Peace
а младоженецът наистина беше скован, но обяснимо, при положение, че обикновено е зад камера и знае как изглеждат нещата и как са в действителност.
разбирам го, милият, аз също се `гипсирам` пред камери и фотоапарати.

# 26
  • Мнения: 1 546
Ани е много сладка, харесва ми и като визия и като професионалист. Изглеждаха много сладки с мъжа си.Да са живи и здрави и много бебета скоро! Hug

# 27
  • Русе
  • Мнения: 659
Да са живи и здрави младоженците.
Сега чувам тази новина, а уж всеки ден гледам бтв. Явно не е говорило много. Чудя се, ако някой друг се беше оженил, напр.Бареков, колко ли шум щеше да се вдигне около събитието. А Ани Цолова я харесвам като водеща и журналист

# 28
  • Мнения: 1 413
Честито и много хубави мигове.   bouquet
Аз пък я харесвам Ани Цолова.

Не ми хареса като булка - в шоуто на Слави веднъж се беше явила в сватбена рокля и имаше много по-изискан вид. А младоженецът ми изглеждаше някак не в час - гледаше сякаш не се случва на него всичко това, да не говорим пък за радост някаква newsm78

Първо - човекът сигурно е свикнал да е зад камерата, а не пред нея.
Второ. Това, което пишеш, изобщо не е показателно за нищо.


За нея вероятно е красавец.

Аз не съм твърдяла, че е показателно - казах си мнението как на мен ми изглеждаха. Защо се заяждаш?

# 29
  • Мнения: 3 050
Да са живи и здрави младоженците.
Сега чувам тази новина, а уж всеки ден гледам бтв. Явно не е говорило много. Чудя се, ако някой друг се беше оженил, напр.Бареков, колко ли шум щеше да се вдигне около събитието. А Ани Цолова я харесвам като водеща и журналист
Да и аз се чудя на този факт, защо не се е говорило по-обстойно. Иначе винаги коментират и дори дават кадри по новините...Странно.
За Ани-като журналист и водеща я харесвам много, в началото ми бе много симпатична но сега средна работа- Laughing

Общи условия

Активация на акаунт