Темичка за вдъхновение, че норма има тук за изпълнение ... 16.10-22.10

  • 10 906
  • 397
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 883
Добро утро! Настроението е супер - въпреки времето, нали?
Честито на новите и старите положителни тестчета! (и на старите, защото нещо се изгубих миналата седмица...  Mr. Green)
svetli, и аз видях в проблемно...  Mr. Green Много се радвам, миличка! Смело и смахнато напред. Стискай зъби и бъди спокойна. Всичко ще се нареди, ще видиш!
Аз утре ще отида за направление за хормоните. Много ме притеснява това, че изследването ще се прави на 21 ден... А дори нямам овулация... Много ми е объркано. Дано да се изясни вече какво ми има. Защото АМАН ОТ ЛЕКАРИ! (Тук присъстващите такива да не се засягат!)
И в Плевен ходихме, при УЖ най-добрата дерматоложка на града, но и тя се запъна за мъжа ми. "Ами алергия е! Спомни си какво си ял тогава, но да се повтаря и трите пъти, когато си се обринал..." Дори не се опита да го прати при алерголог. Утре пак ще ходи на контролен... но не му е минало. Много тъжно, но това е положението.
Приятен ден и успешна седмица!  Grinning Желая ви всичко най-най бебешко!

# 16
  • Мнения: 370
Момичета излових една нова бременлиика,която се спотайва Blues.
Blues Честитоооо!!!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Честито на Блус и от мен още веднъж   bouquet /че и честитих и в другата тема/ Вече е включена в списъка  Party

# 18
  • Мнения: 370
Sorry,просто съм пропуснала,сигурно защото още спя Laughing

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Не спиш,Коте, не спиш  Wink  Hug - и дано има повече дебнещи като теб, че тия бремелинки много се спотайват  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
Открих още една скрила се бременлийка - Chela 84[/b] Честито!   bouquet

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Здравейте момичета  Stop
Чудесна темичка, аз се записвам към НЕчакащите за края на седмицата за 20.10. силно се надявам да ме подмине този месец и следващите 9 месеца.
Е хайде както се казва нова седмица нов късмет. Дано ни излезе късмета.   bouquet

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Браво и на Jutoo. Ето актуализирания списък:
1. Мони 81
2. Pofitka
3. TESA
4. Krislubo
5. Happywoman 
6. Bosilek
7. Еличко
8. Luminosa
9. Jutoo
10. nora_sokolova
11. Teamea
12. Xai
13.Шушу
14. Зеленоочка
15. Хелена Пеева
16. Светли
17. Netia
18.Blues
19.Chela 84
20. Passion
21. Ted

1000-21= 979

Шушонче, стискам палци за 20.10, че да си бременеем заедно в Бургас  Peace

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 13:07 от Goldie

# 23
  • Мнения: 560
Здравейте, момичета!  bouquet
svetli, едно тихичко ЧЕСТИТО за двете чертички! Моля се всичко да е наред и съвсем скоро да мога гръмогласно да ти честитя!  Heart Eyes Hug  bouquet!
Дарееееееееее, тук си, не се крий, ами ела да ни видиш! Heart Eyes Laughing Спипах те, ей! Mr. Green Laughing Много ми липсваше  Rolling Eyes....
Goldie , много хубава темичка и много хубав списък  Mr. Green Laughing Grinning!
GERA , и аз уж съм от нечакащите за тогава, ама какво НЕчакам и аз не знам Mr. Green Sad!
koteto7975 , тук съм и ви "гледам"  Mr. Green, ама няма въобще с какво да се отчета  Sad. нещо ми е криво днес Mr. Green.
Netia , ЧЕСТИТО! Голди, ама ти изпускаш бремелинки Mr. Green Wink
ЧЕСТИТО и на Blues още веднъж!  bouquet
liddi, на мен ми казаха да изчакаме 6 месеца след аборта, но моя беше с абразио. Желая ти много бързо възстановяване и много добри новини след това!  bouquet
dididi , вашето семейство май няма никакъв късмет с лекари  Sad. Дано всичко при вас скоро да е наред! Hug  bouquet
И за да не изпусна някого, Честито на всички, а именно: Мони 81, Pofitka, TESA, Krislubo, Happywoman, Bosilek, Еличко, Luminosa, Jutoo, nora_sokolova, Teamea, Xai, Шушу, Зеленоочка, Хелена Пеева, Светли, Netia, Blues, Chela 84  bouquet! Много бе! Mr. Green Heart Eyes
Прекрасна и изпълнена само с положителни тестчета седмичка желая на всички!

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 11:52 от Mia_28

# 24
  • Мнения: 257
 newsm51честито newsm51 на новите ни бремелинки preggo Teamea.Xai.Шушу,Зеленоочка,Хелена Пеева,Светли,Netia.Blues.Chela84.На другите им честитих в старата темичка.Пожелавам ви най-здравите и слънчеви бебешоци.Лека и безпроблемна бременност.Аз също се записвам за НЕчакащите за 20-ти.

# 25
  • Мнения: 162
Идвам да пръскам бременни вируси. Аз съм добре и записах час за док на 26- ще съм със 20 дневно закъснение- ще докладвам как е минало, а дали ще се види тупкащо сърчице тогава ? Как мислите момичета?Честито на всички бремелинки!

# 26
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Ама наистна ни е много хубава заглавието!
[b]Светли,[/b] едно тихичко честито и от мен, и наистина трябва да си спокойна сега  Hug
Честито и на другите бременлийки, няма да ви изброявам по именно да не изпусна някого!
На мен фертилити ми отчете овулацията на в петък - тринадесети, аз така си я определих по други признаци. Сега имам въпрос - правили сме секс и предния ден два пъти и на следващия - пак два пъти, но на самия тринадесети не сме, въпросът ми е дали да се надявам, че поизчетох доста неща и има мнения, че трябва всеки ден?
Ох малко объркано прозвуча  Embarassed

# 27
  • Мнения: 3 372
Здравейте момичета!
Открих още една бременлийка passion
похвалила се е в "Майки"
Запишете я и нея в списъка Wink

# 28
  • Мнения: 1 495
Сега имам въпрос - правили сме секс и предния ден два пъти и на следващия - пак два пъти, но на самия тринадесети не сме, въпросът ми е дали да се надявам, че поизчетох доста неща и има мнения, че трябва всеки ден?


Аз не че разбирам много, но от това, което съм изчела, по-скоро се препоръчва през ден, отколкото всеки ден.

# 29
  • Мнения: 560
Силвър, споко, нацелили сте момента  Peace. Спермчовците на мъжа ти издържат повече, отколкото предполагаш  Mr. Green - т.е. - ако сте правили секс ден преди овуто - смятай, че на самото ову е имало готови сперматозоиди, които са "чакали". А иначе за деня след овулация - да, казват, че той също е фертилен. Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт