Есенна, дъждовна и ЩАстлива октомврийска седмица 16. 10/22. 10

  • 8 537
  • 218
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 017

Добро утро, мили сладурки  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 1 017

КАто нямам възможност да пиША редовно през семдицата, поне да отворя темичката  Rolling Eyes Не мога да се включА и това е  Crossing Arms

Звезди, 2 пъти ти изпраЩах лично, ама дали стигна до теб??  newsm78

КАк сте, мили момичЕта? Не мога да ви прочЕта, така че не сам в крак с инфото...Ама като прочета един постинг на Калида и ЩЕ влезна в тон  Grinning

При нас новините са, чЕ направихме оферта за къЩА, до 2 седмици ЩЕ знам дали е наША или не..стискайте палци  Hug А тази седмица се реШава Ще правя ли доктората или не (Звезди, ти нали за това ме питаШе  Heart Eyes?)...

Тук е студ, вали, Гого подсмърчА, но иначЕ сме 6  Wink

Оставям ви за мъничко, чЕ взлизам на сутреШна сбирка  Crazy

Дидка дали се обади??  newsm78

  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes

Ох, да, зелен чАй, кифлички със синьо сирене и кафе, мляко и портокалов сок  Hug

НА всички ви изпраЩАм  Hug  bouquet Hug

# 2
  • Мнения: 2 427
Добро утро и от мен!Няма нищо по хубаво от лошото време,както се казваше,само че при нас е едно такова никакво,ни топло,ни студено... newsm78
Мама Б ,стискаме палци,дано да стане работата! newsm10
Отивам да чета последните постинги от предната седмица,че нещо изпуснах нишката.
Приятна седмица на всички ви

# 3
  • Мнения: 11 309
Пращам на всички много слънце от нашето късно циганско лято!
Успешна и усмихната седмица на всички!  Hug

# 4
  • Мнения: 6 167
Добро утро и от мен!
При нас хладно, но синьо небе.......

да ви кажа, аз съм се побъркала.
сънувах един постинг на Калида, където са изредени всички потребителки.
Тя нали така ги нарежда ... тази, тази , тази....
после се прехвърлих в някакви арабски страни , бях принцеса и в мен беше влюбен
един страшен мъж. обаче, както си сънувам, в същото време си мисля дали сега е редно, след като сме се оженили вече с мъжа ми да сънувам арабски принцове.  Crazy
незнам, вие имате ли много цветни сънища? аз винаги сънувам невероятни щуротии.
и понеже сутрин ги забравям ги разказвам на мъжа ми преди да излезе за работа.
той не помни сънища.....

# 5
  • Мнения: 2 379
Здравейте, дами Hug

Нова седмица - нов късмет!
Реших и аз да започна да се включвам в седмичната тема, за да опозная по-добре другарчетата Grinning Понякога напредвате много бързо и не знам дали ще успявам винаги да ви следя, ама колкото толкова Wink

Лени, по отношение на сънищата аз съм пълно ку-ку! Сънувам много често, все странни работи и после всичко помня...
Преди 2 седмици някъде си разказвахме с Дирокова сънища на лични.
Аз бях сънувала, че посреднощ аз и Симоне (половинката ми) сме се промъкнали в тяхната нова къща и Дирокова ни хвана, много се ядоса и извика Дирока да ни се кара Close Бяха си помислили, че сме влезли да крадем, а ние бяхме там просто защото късно вечер минавахме покрай тях и решихме да влезем да си поспим Blush

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
само наминавам  Grinning
хубава седмица  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
добро утро  bouquet

ехоооо, вие какви щурутии сънувате, бе Laughing Laughing
при нас времето е обещаващо хубаво, ще видим. изпратих хлапетата на училище и сега чакам кафемашината ми да загрее за едно хуубаво кафе, което ще се опитам да изпия с вас Mr. Green
весела и спорна седмица на всички!

# 8
  • Мнения: 1 909
Добро утро и от мен и слънцето на Прованса!

Току-що любимия ме изненада страхотно - отидох да го взема от сервиза, където си поправя колата и се чудех защо ми каза да сложа количката в багажника. И какво мислите...заедно с гаражиста ми показват една почти новичка сребристосиня количка.  И ми казват, ако я харесваш - твоя е! При това с климатик и автоматични прозорци - точно каквото ми липсваше на сегашната, която е същия модел.

Пожелавам ви на всички приятни изненади през тази седмица. gydi

# 9
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
mmm chumbi, ама не казваш каква марка е количката Flutter
а, честито и браво на мъжа ти, много хубава изненада Simple Smile

# 10
  • Мнения: 253
Добро утро и лека седмица и от нас!
Chumbi, ние с тебе пак сме на една страница. Ние от доста време бяхме с една кола, моята се счупи и чакахме да я оправят. Така и не я оправиха и така в петък си купихме нова! И нашата е синя, ама златисто....!
Та сериозно си мисля че има нещо там...... нам какво си.... с тези съвпадения между нас! newsm78

# 11
  • Мнения: 1 909
Слави, вярно, тези съвпадения май започват да стават прекалени.  Трябва да проверя дали не сме на един и същи меридиан.  Все пак, не вярвам да са същата марка. Ние сме все на Пежо, Хара, макар че Сашо си мечтае за Ауди. Определено имахме нужда с децата от смяна на колата - в старата с двете  детски седалки, количката която заема целия багажник, почти не остава място къде да слагам покупки. И най-вече заради климатика, че тук лятото без климатик е абсурд, особено за дребните.






# 12
  • Мнения: 6 167
леле,  chumbi, супер! взимай, не се чуди!
ние имаме 2  - много е хубаво всеки да си е с кола!
от вчера имам и ново авторадио с някакви екстри, които не разбирам
важното е да 'фаща радиото' и да работи сд-то!

# 13
  • Мнения: 148
Здравейте и от мен момичета!

Реших да се включа и аз във вашата темичка. Аз съм мама, която живее в България, има две слънчица (момиченце и момченце). Работя в офис.

При нас в събота и неделя времето беше страхотно! Ние бяхме на планина и си направихме чудна разходка.

Пожелавам ви успешна седмичка и много слънчеви усмивки!

# 14
  • Мнения: 253
Aми без малко да беше и нашата Пежо, аз си бях харесала еднo 307 station wagon, ама накрая се спряхме на чисто нов Опел. Никога до сега не бях имала чисто нова кола и сега много и се кефя! Смешно, ама в петък вечер бяхме като децата с моя мъж - по едно време като заспаха малките отидохме и седнахме в колата, както беше в гаража и я човъркахме и разглеждахме, като не по малко ахкахме и охкахме колко е хубава около 15-20 минути Joy Joy Joy 
Тук всеки да има кола не е лукс, дори е първа необходимост, едва ли не въпрос на оцеляване, тук без кола, все едно си затворник. От как се счупи моята другата (преди 6 месеца) мъжа ми луд ставаше да кара по 120км всеки ден за да ме оставя и прибира от работа.

Общи условия

Активация на акаунт