A шапки обичате ли?

  • 2 509
  • 68
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Май не остана нищо по нас необсъдено, но ето че дойде студеното време и вятърът ми напомни за този забележителен аксесоар Wink
Какви шапки предпочитате и откъде си ги купувате?
Аз лично съм ужасно зиморничава и не нося шапки "за красота". Нося ги по необходимост. Досега съм имала почти само официални шапки, за палта. Шиеше ми ги една позната. Да, ама сега още не съм си купила зимно палто, за сметка на това пък си купих тамън две якета - сиво спортно и кафяво спортно-елегантно /става за токчета Wink/. Та умувам какви шапки биха ходили на такива якета newsm78 И най-вече какви биха ми ходили на мен, имайки предвид, че косата ми е огромна и абсурд да бъде напъхана в нещо тип "презервативка" или "каскетче" - ще ми седи като кацнал бръмбар на трънка hahaha
Чакам вашите идеи, предложения и картинки Grinning

# 1
  • Мнения: 35 892
харесвам, но не на моята глава
иначе и аз нося през зимата по необходимост

# 2
  • Мнения: 7 474
Не нося шапки от 15г.  newsm78, качулка слагам зимата   madnoel

# 3
струва ми се че на сивото спортно ще отива черна плетена шапка но не тясна за да не стои смешно на косата, а малко по свободна (има различни красиви варианти с подгъващи се краища) ако имаш гъста къдрава кестенява коса ще бъде страхотно (а и с черна също)

# 4
  • Мнения: 5 313
Не си падам по шапки и не нося.

# 5
  • Мнения: 18 542
Хич не обичам шапки. Сплесква ми се косата и на нищо не приличам после, а и не мога да намеря нещо, с което да се харесам. Зимата само в най-големите виелици и при -20С си нахлупвам качулка, защото иначе така ме заболяват ушите, че чак в главата ме тряска. Rolling Eyes

# 6
 Thinking
виждам че доста хора не носят шапки

в това няма нищо лошо, ама при минусови температури си съсипвате косата, момичета  Naughty (не говоря и за огромния риск да се простудите)
помислете за това, като паднат температурите под голям минус

при условие че съществуват толкова красиви модели .. няма смисъл да рискувате - просто потърсете ВАШАТА шапчица  newsm10

# 7
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Обожавам шапки  Flutter

# 8
  • Мнения: 5 299
Харесвам много, но не нося, дори и по необходимост

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Няма ли някой да каже къде има готини шапчици Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 493
Обожавам шапки и много нося!Харесвам ги от малка и мисля,че са необходимо допълнение към почти  всеки тоалет.

# 11
  • Мнения: 1 101
Харесвам се с шапки и съответно нося такива (не само през зимата)    Wink

# 12
  • Мнения: 2 897
Аз и преди бях писала-обожавам шапки всякакви PeaceНося не само когато е студено,имам доста,купувам ги от различни места,някои са ми подарък,някои ми ги е шил шивач,имам и една-две,плетени от бабата на мъжа ми в комплект с шал и ръкавици.Харесвам как ми стоят,съчетавам ги в зависимост от дрехата,с която съм Wink
п.с.скоро гледах в едно списание,че каскетите са актуални и този сезон,което е добре дошло за мен Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 3 421
 Много обичам да нося шапка зимата. Обаче голям проблем имам с избора на модел. Аз съм с прав бретон и като сложа шапка, после съм с ужасно сплескана коса. Сега само с един каскет спасявам положението.
   

# 14
  • София
  • Мнения: 1 244
Абе нито харесвам, нито нося. Макар че зимата беря ядове по тая причина  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт