По колко уч. часа дневно имат...

  • 3 399
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 571
Добре де, ето цитат от НАРЕДБА  № 24  от 5 септември 2006 г. на МИНИСТЕРСТВО НА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО:
..............................

Тъй, де, тъй!  Laughing
Но, ако не се лъжа, училищата са към МОН, не към Министерството на здравеопазването?  newsm78
Та кой министър има по-голяма тежест?  newsm78

# 31
  • Popovo
  • Мнения: 571
Синът ми е трети клас и всеки ден имат по 6 часа, като сряда, четвъртък и петък са по-леки часовете ( рисуване, физическо, дом. бит и техника)

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Е, като се оплача на РИОКОЗ и те глобят директора, каква ми е ползата на мене, при положение, че той не може самоволно да намали норматива по даден предмет?

точно това се питам и аз  Thinking
Инак веднагически подавам жалбата. До сега се ровя в сайтове и телефони на РИО... няма такава анархия... никъде никой не вдига телефон. Звънях и на 144 и от там пък ми дадоха направо грешен номер.  #2gunfire

Lilqna - извини ме   bouquet, че съм те накарала да повториш  Blush

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Но, ако не се лъжа, училищата са към МОН, не към Министерството на здравеопазването?  newsm78
Та кой министър има по-голяма тежест?  newsm78
Точно това си разсъждавах и аз днес и стигнах до заключението, че здравето на децата е по-важно от образованието.
Ако си спомняте имаше спречкване на двамата министри точно заради тази наредба и въпреки това никой не отстъпи, единия сложи ограничение на часовете, другия вдигна рамене и не намали часовете от ЗП и така - потърпевши сме ние - ученици, родители, учители.

# 34
  • Мнения: 25 571
Точно това си разсъждавах и аз днес и стигнах до заключението, че здравето на децата е по-важно от образованието.
Ако си спомняте имаше спречкване на двамата министри точно заради тази наредба и въпреки това никой не отстъпи, единия сложи ограничение на часовете, другия вдигна рамене и не намали часовете от ЗП и така - потърпевши сме ние - ученици, родители, учители.

Точно така е! Всички страдат от амбициите на някои хора да си мерят властта и възможностите. Много добра идея е да се намали броя на часовете, децата просто изнемогват, но как го виждаш чиновниците от МОН да изтърват гювеча? А е всеизвестно, че те колят и бесят и министърът е само марионетка в ръцете им. Е, сегашният се опитва да рипа, ама и на него ще му свият сърмите рано или късно... И като се намеси и Масларова в схемата, става еднаааа...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт