За покупките от Секс Шоп

  • 15 512
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 239

да бе, мен ме чете целия род!
остава и да си ги покажа Mr. Green Mr. Green


Много тъпо си се набутала. Сега ако искаш да изневеряваш трябва по интернет кафета да се мъкнеш. Ужас.

# 46
  • Мнения: 239
А я за гелчета и други стимуланти дайте повече инфо, препоръчайте един вид нещо за радост и на другите участници, не само за солови изяви. Въобще играчки и спомоществувателни средства, дето няма да стресират партньора (Щото при вида на Панайотчо повечето мъже така ще се комплексират, че ще са импонентни поне за седмица)

Ха! Аз така си проверявам пичетата - подарявам им по-голям от моя (има едни гигантски все пак) и ако после ми разправят, че моя е по-голям значи ще ме лъжат с парите в бъдеще и ги отебавам.

# 47
Ще се престраши ли някой да снима  Grinning
Обаче не ми се гледат снимки и линкове към секс-магазини. Снимки в натурална обстановка искам... Grinning
По време на употреба ли искаш снимките? Да знам, че да слагам 18+ и потребител и парола на сървъра. Или може просто да ги наредим на масата?

Ние си напазарувахме един скромен комплект за всякакви "неморални" удоволствия. Хубава работа, но половинката казва, че нищо не може да следва нежните "стени" така, както един истински, твърд, пулсиращ... аз.  Mr. Green

А, да. Ползваме услугите на sexlandia.cc. Струват ми се надеждни, цените са прилични, пристига много бързо (ползвахме "доставка по поща"), добре опаковано, наистина дискретно, като на лице за контакти пише името на една дама - няма фирми, няма нищо. Плащам през e-pay и е наистина удобно. Друго, което бих препоръчал са разните ароматизирани кремчета. Не са толкова интересни заради вкуса на ягоди ("Нашият аромат!", кхъ-кхъ Grinning ), ами заради приятната овална, продълговата, макар и малко тъничка колбичка. При липса на нещо по така, направо си върши работа...  Grinning

Мили мами, аз отивам да работя, че с тези теми рано сутрин, направо усещам, че ще се видим с половинката у дома в обедната почивка.  Laughing

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 09:30 от Satyr

# 48
Мъжа ми снощи се прибра с покупка.....познайте от къде Party Embarassed иа покупката беше-една силиконова халка която си я слага мъжа на онова.....и отгоре едно което докато го правите и УЖ то стимулирало клитора Embarassed да,да...ама НЕ...пълна глупост #Cussing out
Ето го това за което говоря...
http://www.sexstandart.net/index.php?page=shop.product_details&a … mart&Itemid=3

Това повече ми прилича на чесалка за зъби  #Crazy
По темата - да пазарувала съм, но не за себе си. От там подарихме на една приятелка белезници и бельо.

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 14:58 от Зъзгалина

# 49
  • Мнения: 1 186
Мъжа ми снощи се прибра с покупка.....познайте от къде Party Embarassed иа покупката беше-една силиконова халка която си я слага мъжа на онова.....и отгоре едно което докато го правите и УЖ то стимулирало клитора Embarassed да,да...ама НЕ...пълна глупост #Cussing out
Ето го това за което говоря...
http://www.sexstandart.net/index.php?page=shop.product_details&a … mart&Itemid=3

Това повече ми прелича на чесалка за зъби  #Crazy
По темата - да пазарувала съм, но не за себе си. От там подарихме на една приятелка белезници и бельо.
Ами то си енаправо чесалка....ама не за зъби ами за клитор rotfImao rotfImao rotfImao и на мен на това ми прилича

# 50
  • Мнения: 7 640

Харесвам да купувам лубриканти защото днешните пичета не са като нашата генерация (на 35 съм) и повечето настояват за анален секс дори и без друг понякога. Това обаче ми харесва! Ще ме прощавате за откровенията, но едно време в София малко жени бяха толкова отворени, колкото сега.

може пък с теб да са им нужни лубриканти, иначе да не им трябват Mr. Green

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз не мога да накарам моя приятел да ме изненада с такъв "треперещ" подарък. Няколко пъти вече си го пожелавам, но без резултат Flushed Май ревнува Grinning

# 52
  • Мнения: 6 891
Между другото установих, че в интернет нещата са много по-евтини. Вибраторът, който съм си харесала го има за 150 лв. в нета, а в реалния магазин е 200 лв.

Общи условия

Активация на акаунт