стрии

  • 1 139
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 4 587
Здравейте, мили майки,
бременна съм във втория месец Grinning и не ми личи още, разбира се Simple SmileИскам да ви питам кога горе-долу трябва да започна да се мажа с крем против стрии? smile3503 smile3506

# 1
  • Мнения: 1 701
До колкото си спомням /не че беше много отдавна  Wink/, след 4-тия мес. Аз се мазах с крема на Виши против стрии и съм мнооого доволна!  Laughing

# 2
  • Мнения: 8 917
Когато и да започнеш, ако кожата ти е предразположена към образуванена стрии е късно. Все пак се води, че преди започване разтягането на кожата е добре да почнеш да се мажеш. А това става към 3-я месец най-общо казано Peace

# 3
  • Мнения: 51
Напиши в търсене "стрии" и ще получиш страшно много инфо по въпроса си!
Успех и леко бременеене!  bouquet

# 4
  • Мнения: 511
Аз измазах света и пак се нацепих,но само на Дто.Корема ми е добре.Мисля си за себе си, че еднствевното е да не се качват зверски килограми иначе няма спасение.Аз качих 20 и те дадоха своето отражение.

# 5
  • София
  • Мнения: 112
Колкото по-рано започнеш - толкова по-добре, но The Sun е абсолютно права, че ако кожата ти е склонна към образуване на стрии едва ли ще ти помогне.
Аз започнах да се мажа 3-тия месец и по корема нямам нито една стрия, но по бедрата и дупето ми се образуваха доста, независимо че и там се мажех - просто кожата ми е различна на тези места.

# 6
  • Мнения: 6 461
Когато и да започнеш, ако кожата ти е предразположена към образуванена стрии е късно. Все пак се води, че преди започване разтягането на кожата е добре да почнеш да се мажеш. А това става към 3-я месец най-общо казано Peace
мисля че е така Peace

# 7
  • Мнения: 1 701
Когато и да започнеш, ако кожата ти е предразположена към образуванена стрии е късно. Все пак се води, че преди започване разтягането на кожата е добре да почнеш да се мажеш. А това става към 3-я месец най-общо казано Peace
Ами моята кожа явно е предразположена /поне на дупето  Embarassed/, но на корема нямам нито една!  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 019
трети месец

# 9
  • Мнения: 36
Колкото по скоро почнеш да се мажеш толкова по добре но не само корема а и дупето и бедрата и гърдите. аз започнах да се мажа в началото на 3 месец но само корема и това ми беше най голямата грешка в момента краката и дупето ми на нищо не приличат а и гърдите започнаха да се напукват. но на коремчето нямам нито една стрия затова ако имаш възможност си купи крема на  MUSTELA по скъпичък е ама сам много доволна от него

# 10
  • Мнения: 1 294

Можеш от сега да започнеш, ако не те мързи  WinkАз  не съм използвала никакви специални кремове, а олио за бебета и нямам стрии от бременноста.Моята кожа е склонна към образуване на стрии, имам леки от едно драстично отслабване.Така че  мажи се, има много смисъл в това  bouquet
Леко и красиво бременеене от мен  bouquet

# 11
  • Мнения: 8 505
Колкото по скоро почнеш да се мажеш толкова по добре но не само корема а и дупето и бедрата и гърдите.

Това е така.А ако масажираш по-продължително (но леко),когато втриваш крема,ефектът ще е още по-добър.

# 12
  • Мнения: 1 064
Както е написано по-горе, ако кожата ти е предразположена към стрии няма начин да се спасиш от тях. По принцип стриите излизат на местата, където кожата е най-тънка, макар че това е много относително. Аз започнах да се мажа в началото на 4-я месец и въпреки това ми излязоха стрии, макар и само от вътрешната страна на бедрата. Доволна съм, че за момента съм успяла да предпазя корема и т.нар. "паласки" Mr. Green...УСПЕХ! Peace

# 13
  • Мнения: 5 362
След 4-я мес. съм чувала и аз.

# 14
  • Мнения: 1 183
От самото начало,ако не -от 3-ия месец задължително,това го знам от доктора.

# 15
  • Мнения: 8 769
Започнах от четвъртия месец и двата пъти, като втория път изобщо не бях толкова стриктна (например, по време на първата бременност се мажех задължително по два пъти на ден, а през втората не всеки ден и със сигурност не по два пъти). Резултатът-нито една стрия.

# 16
  • Мнения: 348
Винаги след къпане ежедневно съм се мазала с хидратиращо тоалетно мляко, защото по принцип съм със суха кожа. Още от началото на бременността започнах и с кремовете против стрии - резултат - в четвъртия месец ми се появиха стрии на гърдите в следствие на безумния им растеж  Embarassed, а от седмия имам и в долната час на корема и на кръста, абе не е за разправяне  ooooh! Въпреки всички продължавам да се мажа ...

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 891
Аз започнах късно ,може би в шести месец да се мажа.С бебешко олио се мазах и нямам никакви стий.Всъщност мисля че си е до кожата,податлива ли е на стрий с каквото и да се мажеш ще имаш...

# 18
  • Мнения: 2 407
Още от сега.Препоръчвам ти маслото на Икаров.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 560
Аз лично започнах в средата на 3-я месец /когато започнах да качвам кг./! Мазах се с мас всеки път след баня! Абсолютно навсякъде- от коленете до гърдите, включително. В резултат нямам никакви  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 883
И с двете бременности съм се мазала с най хубавите кремове , но ефект никакъв . Просто е до еластичност на кожата  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 2 104
Мазала съм се абсолютно стриктно и грижливо.
Резултатът- в 8мия месец ми нацъфтя корема точно за една седмица. много ми беше гадно Sad
За цялата бременност качих 8 килограма, но и осемте бяха съсредоточени единствено в корема, явно и това оказа влияние.
Знам, че белите кожи (като моята) са по - предразположени към стрии отколкото мургавите.

# 22
  • Мнения: 903
Когато и да започнеш, ако кожата ти е предразположена към образуванена стрии е късно. Все пак се води, че преди започване разтягането на кожата е добре да почнеш да се мажеш. А това става към 3-я месец най-общо казано Peace
Аз започнах от самото начало с крема на Чико и не съм доволна ама хич... имам стрии по гърдите и хълбоците...

# 23
  • Мнения: 742
Започнах да се мажа с олио на Джонсан още като разбрах че съм бремена, защото ми е много суха кожата и пак се нацепих по гърдите Weary и малко по дупето (качих 23кг. Embarassed)

Общи условия

Активация на акаунт