Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора

София жк.Младост

Искам да задам един сигурно странен въпрос.Но съм бъдеща мама и незнам - нужно ли е да се изрежат етикетите на бебешките дрешките.Става въпрос за тези фабрично зашитите.Знам от личен опит,че понякога мястото на  изрязване  "боцка" много повече.Но пък ако ги оставя така пак ми се струва,че ще боцкат по нежната бебешка кожа??
Цитирай

Карлово

аз лично ги изрязвам.
Цитирай

най-хубавото място

Аз  не съм ги рязала Peace
Цитирай

Старата столица

И аз съм ги изрязвала,така ми бяха казали,че е по-добре.
Цитирай

София

Аз ги режа всеки път.Съвсем близо до шева!После пипам дали боде.Правя го ,защото мен ме бодат етикетите!
Цитирай

В.Търново

Аз ги изрязвам дори и на моите дрехи-дразнят ми кожата Wink,така ще и направя с бебешките дрешки Peace
Цитирай

В центъра на Стара Загора

Аз също ги режа,дразнят ме Confused
Цитирай

Sofia - Младост

Аз ги изрязвам близо до шева и после като Петя 47 пипам дали боцка! Изрязвам дори и на моите дрехи онези етикети които ме дразнят  Peace!
Цитирай

не ги режа и не съм забелязала да им е некомфортно
Цитирай

London, Sofia

Ако преценя, че изрязани няма да я дразнят повече ги махам Peace
Цитирай

София, Младост 1

Аз ги изрязвам дори и на моите дрехи-дразнят ми кожата Wink,така ще и направя с бебешките дрешки Peace

И за режа всички етикети. Не само, защото ми дразнят кожата, а попринцип ме дразням. Махам всякакви етикети, лепенки и подобни от всичко, включително играчките.
Цитирай

Благоевград

аз лично не съм ги изрязвала
Цитирай

Джакарта

В началото ги режех, след това открих, че отрязаното дразни кожата повече, и спрях.
Цитирай

Искам да задам един сигурно странен въпрос.Но съм бъдеща мама и незнам - нужно ли е да се изрежат етикетите на бебешките дрешките.Става въпрос за тези фабрично зашитите.Знам от личен опит,че понякога мястото на  изрязване  "боцка" много повече.Но пък ако ги оставя така пак ми се струва,че ще боцкат по нежната бебешка кожа??

Точно затова не ги режа, а ги разпарям
Цитирай

Меките оставях,по-твърдите изрязвах.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора