Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Спешно утре трябва да пътуваме към овнова ама плевенско ли, помогнете с повече инфо
Цитирай

Велико Търново

Обнова е село Peace,намира се в община Левски.С друго не мога да ти помогна!
Цитирай

Виж на картата, ще се ориентираш по-лесно http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=6b6db8866c421bf820d0177f6553ce … 2%C0&plz=5922
Цитирай

Варна

Село е. Между  Пордим и Левски Peace. Ако пътуваш от София точно след Пордим е/имах баба и дядо в Пордим и сме ходили на диско в Обнова Smile/.
Цитирай

В.Търново

Здравей,
Обнова е село, което се намира на магистралата Плевен -Русе, по точно тя минава през самото село. Виждам, че си от Видин, затова съвета ми е да минете през Ботевград, пътя от там е по добър, като изключим завойте, преди Ботевград, но се качвате на магистралата и хващате посока Плевен. Но няма да влизате в Плевен, а продължавате по магистралата за Русе.
Другият ви вариант е през Лом и Козлодуй, но аз лично не го препоръчвам, защото е много лош, и се забавяте, а и е целия в дупки.
Надявам се , че съм била от полза, че ние мн. пътувахме преди до Видин Smile
Цитирай

Навсякъде и никъде.

Здравей,
Обнова е село, което се намира на магистралата Плевен -Русе, по точно тя минава през самото село. Виждам, че си от Видин, затова съвета ми е да минете през Ботевград, пътя от там е по добър, като изключим завойте, преди Ботевград, но се качвате на магистралата и хващате посока Плевен. Но няма да влизате в Плевен, а продължавате по магистралата за Русе.
Другият ви вариант е през Лом и Козлодуй, но аз лично не го препоръчвам, защото е много лош, и се забавяте, а и е целия в дупки.

Много точно казано.  bouquet
Ще знам към кого да се допитвам,когато имам нужда от инфо за пътната обстановка и маршрут.
Цитирай

Здравей,

Peace Наистина пътят Лом-Козлодуй е отвратителен.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.