Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

софия

До,кога третирахте пъпчето на бебето със спирт newsm78?Не знам още ли да продължавам dontknow?
Цитирай

Atlanta ,USA

След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .
Цитирай

Бургас

Аз го правих може би около месец,но и десетина дни са достатъчни.
Цитирай

София

Продължих да го третирам около седмица след като падна.
Цитирай

В.Търново

След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .

А с какво се третира пъпчето след като падне newsm78
И още нещо да попитам-колко горе-долу лепенки ви бяха необходими в началото,по колко пъти на ден се сменят Thinking
Цитирай

Варна

След като падна , го почиствах със спирт и после малко прахче и не съм слагала лепенки.
Цитирай

София

dani777k,

Ти сама ще усетиш кога трябва да спреш да третираш пъпчето... просто се усеща, че всичко е наред и няма смисъл...

Hug
Цитирай

И още нещо да попитам-колко горе-долу лепенки ви бяха необходими в началото,по колко пъти на ден се сменят Thinking

Само със спирт.Той изсушава достатъчно.Няма нужда от пудри,тъй като задържат много мръсотия.Лепенки може да се ползват само при баня,иначе няма нужда.
Цитирай

В.Търново

Благодаря ти,reflex  bouquet Може въпросите ми да звучат глупаво,но раждането наближава и започвам да се замислям за какви ли не подробности Wink
Цитирай

София

Около десетина дни след като падна Peace
Цитирай

Бургас

Една седмица ги почиствах със спирт след като падна
Цитирай

Шумен

Със спирт и атнтибактериално прахче"Топацин" или някакво друго, ако има нужда.
Цитирай

Atlanta ,USA

Използвах за Вики 3-4 лепенки за пъпчето по време на баня .
Цитирай

Peace
Цитирай

все тук

Мазах пъпчето със спирт и ръсих с талк само докато падна самичко. После два дни мазах с обикновено кремче на Нивея и това е.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора