Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ОХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ, както си чакам секциото и реших да си направя кола маска на триъгълник. Всичко ОК, но след коламаската изчистените места направо пламнаха и втора седмица няма оправия. На някой случвало ли му се е подобно нещо? Как сте се справили, ако сте имали такъв проблем?
« Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 09:08 от Reza »
Цитирай

София

Абе пламвала съм ама за ден- два.. Слагам от пудричките антибиотик или бебешка и съм ОК. Това 2 седмици е страшно много. Да не си направила някаква алергия???Или ако е в салон да се е замърсило нещо, сега си много по- чувствителна. Що не звъннеш на Джи Пи-то?
Цитирай

Абсурдистан

И на мен ми пламват. Мажа с крем авита. В него има пантенол /това е основното за успокоение/, вит. А и вит. Е. А да не е била много топла кола маската
Цитирай

Ползвах студена кола маска и си я направих сама в нас. Явно съм дърпала много или пък наистина да съм станала яко чувствителна newsm78
А тези антибиотични удри, за които говорите не е ли вредно да се ползват?
Аз не смея вече с нищо да се намажа и то и затова толкова време се влача така.
Цитирай

Варна

Ползвах студена кола маска и си я направих сама в нас.

no Не бива, там е много чувствителна зона...
Но щом е вече факт, подкрепям идеята за пантенола - много добре успокоява  Peace

Поздрави!
Цитирай

Може ли да се прави кола маска по време на бременност? Страх ме е от топлината и дърпането да не стане някоя беля Sad
Цитирай

Абе коламаската там не е ли прекалено голям мазохизъм. #Crazy Досега винаги съм се правила с бръснач. Иска ми се с кола, но ми се струва,че целия салон ще се огласи от моите писъци newsm45
Цитирай

Варна

Абе коламаската там не е ли прекалено голям мазохизъм. #Crazy Досега винаги съм се правила с бръснач. Иска ми се с кола, но ми се струва,че целия салон ще се огласи от моите писъци newsm45

Да, трябва малко или много да търпиш на болка. Аз успявам, но моя приятелка се отказа след първия път  Rolling Eyes
Цитирай

София

Иди на лекар. Не е нормално две седмици да имаш проблеми, а и сега не е моментът да си правиш експерименти.
Цитирай

под жаркото слънце

Бебешка пудра  Peace
Цитирай

Пробвай с кремче Бочко.
Правила съм си кола при козметичка само веднъж, после три дни бях на червени петна. Мазах се само с Бочко.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.