Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 152 отговора

Анкета

Казвате ли действителните си килограми?

Варна

Подтикната от темата за годините,реших да пусна анкета за килограмите. Аз годините си например не крия,ама килограмите....не  ми е на сърце да  ги  съобщавам, освен когато се самоиронизирам.
Цитирай

Пловдив

Казвам си ги вече.
Цитирай

Не ги казвам за нищо на света  35
Цитирай

Варна

Ами гласувай,де Laughing
Цитирай

казвам ги, но предпочитам да не ме питат Smile
Цитирай

Варна

Признавам си ги, и да лъжа - нали ме виждат!  Wink
Цитирай

Варна

Казвам, казвам...ако ме питат де Wink.
Цитирай

Белгия/София

Сигурна бях, че ще има такава тема, като четох Лени мислех да пусна, ама си знаех, че ще има  Mr. Green

Не, не ги казвам, като отслабна ще ги кажа  Very Happy
Цитирай

Варна

Сигурна бях, че ще има такава тема, като четох Лени мислех да пусна, ама си знаех, че ще има  Mr. Green

Нямаше,бе,Блонди...преди малко я пуснах Laughing
Цитирай

Белгия/София

Нямаше,бе,Блонди...преди малко я пуснах Laughing

Да, де, не ме разбра - като прочетох Лени в темата за годините, че не си казва килограмите, си мислех да пусна тема за това, но нали се разприказвахме с теб там и бях сигурна, че ти ще пуснеш  Hug
Цитирай

Казвам си ги.То и да не ги кажа, те си ми личат.Много са, ама малко по малко, ще намалеят.
Цитирай

Варна

Казвам си ги.То и да не ги кажа, те си ми личат.Много са, ама малко по малко, ще намалеят.
И тогава какъв ще ти стане ника? Няма да си никак Цомба Гърдева. Може би  РЕбра Гърдева?
Цитирай

да, даже когато бях бременна и заедно се мерихме с баща ми и мъжа ми , по едно време бяхме изравнили килограмите-  85.......никога преди не съм била тооолкова тежка  Mr. Green

Тръгнах от 55, стигнах 90, сега съм само 65.......как да крия такива хубави килограми
Цитирай

Белгия/София

Няма да си никак Цомба Гърдева. Може би  РЕбра Гърдева?

35 35 35
Цитирай

И тогава какъв ще ти стане ника? Няма да си никак Цомба Гърдева. Може би  РЕбра Гърдева?
Ама то там и преди си имаше Very Happy
Мъжа ми каза, че ако си върна старите килограми от преди бременността, щял да ми "направи"нови цици Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 152 отговора