Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

Бг-мама

В един от он-лайн магазините за децата гледах изработка на часовник със снимка която аз ще дам.Струваше 15 лв и  съм решила да направя такъв подарък на близък човек.Да ама сега вече забравих кой беше сайта и от сутринта ги разглеждам безуспешно може би е било реклама и не стои все на първа и затоване мога да го намера.Ако някой може да ми даде линк ще съм мног благодарна.
Цитирай

това ли е?. От тук.
Цитирай

Бг-мама

А точно това брагодаря много   bouquet
Цитирай

varna/софия

скоро разбрах, че и кодак Сф ще вкарват тези услуги в пикадилитата; във варна във всяко пикадили си правим ключодържатели, часовници, календари и т.н. Готинкото е, че сам може да си направиш оформлението Party
Цитирай

София, Младост 1

скоро разбрах, че и кодак Сф ще вкарват тези услуги в пикадилитата; във варна във всяко пикадили си правим ключодържатели, часовници, календари и т.н. Готинкото е, че сам може да си направиш оформлението Party

Много интересно звучи това, и къде има "Пикадили" в София newsm78
Цитирай

София

Много интересно звучи това, и къде има "Пикадили" в София newsm78
В Мола
Цитирай

София, Младост 1

Този на Стамболийски ли, нали има и друг, на Хемус?
Цитирай

София

Този на Стамболийски ли, нали има и друг, на Хемус?
Има да,в Сити центъра. Peace
Цитирай

Бургас

Във всички магазини Пикадили ли може да се направи и какви са цените?
Цитирай

Испания

страхотна идейка! дайте отзиви после този часовник добре ли изглежда и на живо! Hug
Цитирай

Варна

Аз си направих в нашето Пикадили,дребния с Мечо Пух и разни животни от филмчето.Много са сладурски,бабите се разтопиха.Не помня точно колко струваше,но нямаше 10 лв.Някъде към 8-9 лв.
Цитирай

София

Удобно ли е да пуснеш снимка, за да видя как изглежда? Това часовник с твоя снимка ли е?
Иначе Пикадили има и в 2-та мола -  и в този на Стамболийски, и в този на Хемус.
Цитирай

Варна

Удобно ли е да пуснеш снимка, за да видя как изглежда? Това часовник с твоя снимка ли е?
Иначе Пикадили има и в 2-та мола -  и в този на Стамболийски, и в този на Хемус.
Мен ли питаш.Ако е мен след обяд ще сляза до едната баба да го снимам.Може и с твоя снимка,може и те да ти го снимат,без разлика в цената.
Цитирай

София

Да, Глухарче. Стига да е удобно - те моля да го снимаш. Мисля, че е много интересна идея за коледен подарък за бабите.
Цитирай

Варна

Все пак имай предвид,че това е от миналата година,то и тогава си имаше 7-8 модела. Но сега кой знае какви по-хубави модели има.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора