Новите, лазерно рязани сутиени на Триумф...

  • 5 868
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Sf
  • Мнения: 808

Не е боди, сутиен е Толкова е удобен, че си взех 3 броя. Сега ме майтапят вкъщи, че съм имала само един сутЕн Simple Smile

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз си купих такъв, като на Кросамая, много е удобен, за да спя сега с него.
А тези, разтегателните, колко са разтегателни? Защото аз съм с чашка C, сега вече е D, а до края на премеждието не знам какво ще стане.  Blush Свиди ми да си купувам всеки месец нов размер, ще ми се нещо, което да се разтя-я-я-яга, разтя-я-я-яга...  hahahaМъжът ми предложи шапитото на цирка, ама то не се разтяга, бе.  Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 6 551
Аз си купих такъв, като на Кросамая, много е удобен, за да спя сега с него.
А тези, разтегателните, колко са разтегателни? Защото аз съм с чашка C, сега вече е D, а до края на премеждието не знам какво ще стане.  Blush Свиди ми да си купувам всеки месец нов размер, ще ми се нещо, което да се разтя-я-я-яга, разтя-я-я-яга...  hahahaМъжът ми предложи шапитото на цирка, ама то не се разтяга, бе.  Joy
Неее не е за теб ( в сегашното ти положение де), чашката си е твърда, разтягат се по - скоро обиколката и всички ръбове и не се врязват.

# 33
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А, аз мекичко искам.  Blush Миналата бременност си взех един български, евтин сутиен (с бабешки вид) и той ме изкара докрая, като се разтягаше, а не се развали и не си загуби формата. Жалко, че вече не произвеждат този вълшебен модел.  Joy

# 34
  • Мнения: 2 924
пробвах го миналата седмица ,но не ми хареса. И доста е дебела материята,странна някак. А и кройката е специфична, може би поради това не ми стоеше добре.
А иначе ми харесва фирмата- последните ми два сутиена са на Триумф- единия е черен  със  сърчица, но не го видях на сайта ,който е даден тук.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 447
{Тони} - това, което си показала вече го има в магазина на Триумф, на Пиротска. Не се сещам колко точно струваше-около 67-70 лв, има черен и цвят ... като старо злато нещо. Но този безшевния е супер, и той е около 67лв. При всички случаи във фирмените магазини е по-евтино , отколкото същия модел в Севън секъндс, например.

# 36
  • Мнения: 6 898
Аз си бях взела още зимата един и съм доволна. Взех го обаче без да го пробвам и ми е мааалко малък, но така или иначе съм сигурна, че по-голяма чашка няма как да запълня. Иначе си е добре. Бикини не съм си вземала, защото прашки нямаше май. Но сега ме накарахте да се замисля, май ще си взема още поне един и някакви боксерки, но не от тук, защото май има само черно и бежаво. Аз моя си го взех от чужбина и там имаше доста цветове.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 551
Купих си го. Много съм доволна - много приятен за носене и първият сутиен с твърда чашка от доста време насам, които не ми прави червени линии на даденостите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

# 38
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Какато се казва - честито, със здраве да се носи и дай боже, всекиму  Laughing

# 39
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не знам какво им е рязаното - видях, че нямат шевове. Интересно изглеждат...

А аз съм си харесала ето този - май ноември месец ще го пуснат в България:




Уау този е страхотен направо ме зарибихте. Само искам да питам има ли такива с подплънки?

# 40
  • Мнения: 4 629
И аз съм от феновете на Триумф  Grinning Готин е сутиена  Peace

# 41
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Имам един тъмносин такъв, но ми е подарък и не знам колко струва. Толкова е удобен че нося само него. Вечерта пера, на другия ден го слагам. Не е мръднал, изобщо не ми убива а чашките прилепват към гърдите все едно са втора кожа.

# 42
  • София
  • Мнения: 10 309
Биби, гледах-гледах тези сутиени, още миналата година... колкото и да са удобни, лично мое мнение е, че са ужасно грозни Embarassed


Този дето сте го дали на 2стр. е готин, но този



отблизо е като рязан с къдрава ножичка  Embarassed

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 08:24 от nad_tab

# 43
  • Мнения: 4 202
Аз си взех от Minimizer, писала съм в други теми и съм страшно доволна Simple Smile Първо като качество, второ като постигане на ефект и трето като удобство.


Да попитам за този Minimizer, на Триумф ли е и каква му е цената горе-долу?

# 44
  • Мнения: 6 167
извинявайте, пак да пробвам,ама на това не му ли се вика Безшевно бельо?

Общи условия

Активация на акаунт