«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

«дравословни проблеми и профилактика
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора

емер махала

ћнени€: 369
¬ъпроса ми е това дали н€кой го е ползвал и има ли н€какъв ефект ? ѕо принцип винаги съм имала студени крайници а то е точно за това . » всеки път като му гледам рекламата се чуд€ дали да не си взема?  newsm78
 акви странични ефекти има (ако въобще има такива) и дали може да се приема с други лекарства , в смисъл ако се наложи да пи€ н€какви лекарства да се съобраз€вам ли с него?
Ѕлагодар€ предварително. bouquet
÷итирай

јбсурдистан

ћнени€: 3 294
¬ли€е на кръвното /свал€ го/, как си с него?
÷итирай

емер махала

јми ниско ми е кръвното по принцип  Sad  май н€ма да мога да го пи€ newsm78 . ѕреди време си взех ћемоплант и от него не се чувствах добре €вно и той свал€ кръвно  ooooh! .
÷итирай

гр.—офи€ на върха на кюнеца

ћнени€: 276
ƒобро е! » аз съм със студени крайници и ми действа добре! Ќе може да навреди това е билката √инко Ѕилоба.ћайка ми също го пие от 2год.поне и също е доволна!
÷итирай

ћнени€: 8 505
јми ниско ми е кръвното по принцип  Sad  май н€ма да мога да го пи€ newsm78 . ѕреди време си взех ћемоплант и от него не се чувствах добре €вно и той свал€ кръвно  ooooh! .

ƒа,свал€т кръвното.» моето е ниско,затова ги приемах след като съм пила кафе и закусила.ќт студени крайници не се оплаквам,така че не зна€ дали ги повли€ва.јз ги пиех за по-добра концентраци€ по време на сеси€та.
÷итирай

емер махала

.јз ги пиех за по-добра концентраци€ по време на сеси€та.

» на мен ми е нужна по-добра концентраци€ и се над€вам да ми помогнат Praynig
÷итирай

ћнени€: 703
¬ъпроса ми е това дали н€кой го е ползвал и има ли н€какъв ефект ?

http://www.walmark.bg/product_detail.asp?nl_product_id=535

ѕила съм го - отдавна...
÷итирай

јбсурдистан

ћнени€: 3 294
√ол€ма е веро€тността да ти е било от това. ќсвен това не виждам защо тр€бва да се тъпчеш с лекарства, било то и билки, за нещо което не е толкова притеснително. » на мен и ръцете и краката са ми студени посто€нно и през всеки сезон. Ќо аз не се чувствам некомфортно €вно съм свикнала. я зарежи тези лекарства и пий една чаша черввено вино - хем кръвното ще си вдигнеш, хем бузки ще зачервиш, ще оправиш кръвната циркулаци€, ще ти стане топло и при€тно на душата и т.н.....
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора