смешна тема

  • 3 780
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Здравейте, нямам близнаци, но искам да имам. С мъжа ми се бъзикахме, че сигурно има хиляди бабини деветини и митове около това как се зачеват близнаци... Споделете какво сте чували или чели... Ако сте имали тема ме препратете... А според нещо, което той наскоро бил чел имало тенденция при силно замърсен климат, мутации в природата, нездлавословно хранене и стресова среда да се увеличава броя на родените близнаци... Не ми обясни връзката... Темата я пускам от чисто любопитство, не вярвам, че ако пия еди какъв си чай или правя секс в еди каква си поза са ми гарантирани близнаците...

И още нещо - възхищавам ви се момичета и ви желая успех и сили... Деси.

# 1
  • Мнения: 1 419
А според нещо, което той наскоро бил чел имало тенденция при силно замърсен климат, мутации в природата, нездлавословно хранене и стресова среда да се увеличава броя на родените близнаци... Не ми обясни връзката...

Аз съм на път да стана такъв пример - т.е. да имам близнаци в следствие на горепосоченото  Laughing Но причината е, че това всичкото води до много проблеми и лекувайки ги се пият хапчета, стимулиращи овулацията, в резултат на която се отделят и често оплождат повече от една яйцеклетки  Wink

# 2
  • Мнения: 2 070
А според нещо, което той наскоро бил чел имало тенденция при силно замърсен климат, мутации в природата, нездлавословно хранене и стресова среда да се увеличава броя на родените близнаци... Не ми обясни връзката...

Аз съм на път да стана такъв пример - т.е. да имам близнаци в следствие на горепосоченото  Laughing Но причината е, че това всичкото води до много проблеми и лекувайки ги се пият хапчета, стимулиращи овулацията, в резултат на която се отделят и често оплождат повече от една яйцеклетки  Wink


Ееей, верно бе, как не се сетих... Я дайте още полезна информация да си нахраня любопитството...

# 3
  • Мнения: 2 022
Ти да не тръгнеш да се стимулираш сама сега?  Stop Без лекарски контрол не само , че нищо няма да свършиш ами и може голяма беля да си докараш!

# 4
  • Мнения: 7 803
 Cygnus  е права  Stop иначе и моите са от стимулация

# 5
  • Мнения: 1 744
Моят случай пък наистина е смешен. hahaha Решихме на морето да се пробваме за второ и след "пробата" мъжа ми вика " Айде жена честито близнаци" Mr. Green и резултата е налице.
Иначе два месеца преди това бях пила противозачатъчни. Shocked

# 6
  • Мнения: 2 013
Ако по женска линия назад в рода ти е имало разнояйчни близнаци - може и ти да имаш. Обясняват го с това, че се наследява отделянето на повече от една годна за оплождане айцеклетка. Еднояйчните са божа работа, не е ясно защо стават точно. 
Както са ти казали момичетата по-горе - може и със стимулация, но не експериментирай сама.

# 7
  • Мнения: 7 640
увиваш с индиго и действате Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 1 110
увиваш с индиго и действате Wink
Това ми хареса...  hahaha hahaha hahaha

Унаследяването е причината при нас, иначе мъжа ми твърди че се дължи на специален майсторлък и даже си предлага услугите да дава частни уроци. Ако нямах баба близначка, можеше да се позамисля дали не е прав и да ти пратя тел му да го свържеш с мъжа ти........  Joy
Стискам палци, нищо не се знае, когато човек иска много силно нещо....  Wink

# 9
  • Мнения: 2 013
увиваш с индиго и действате Wink
Това ми хареса...  hahaha hahaha hahaha

Унаследяването е причината при нас, иначе мъжа ми твърди че се дължи на специален майсторлък и даже си предлага услугите да дава частни уроци. Ако нямах баба близначка, можеше да се позамисля дали не е прав и да ти пратя тел му да го свържеш с мъжа ти........  Joy
Стискам палци, нищо не се знае, когато човек иска много силно нещо....  Wink

Всеки път, когато някой се опита да каже на мъж ми, че бил майстор, веднага контрирам - от него нищо не зависи. Да не би той да е произвел цели две яйцеклетки! А плувците са си много и си търсят къде да се промушат...

# 10
  • Мнения: 7 640
увиваш с индиго и действате Wink
Това ми хареса...  hahaha hahaha hahaha

Унаследяването е причината при нас, иначе мъжа ми твърди че се дължи на специален майсторлък и даже си предлага услугите да дава частни уроци. Ако нямах баба близначка, можеше да се позамисля дали не е прав и да ти пратя тел му да го свържеш с мъжа ти........  Joy
Стискам палци, нищо не се знае, когато човек иска много силно нещо....  Wink

ма моля ти се- и моя имал желание да дава консултации, ако го повикат  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 022
увиваш с индиго и действате Wink
Това ми хареса...  hahaha hahaha hahaha

Унаследяването е причината при нас, иначе мъжа ми твърди че се дължи на специален майсторлък и даже си предлага услугите да дава частни уроци. Ако нямах баба близначка, можеше да се позамисля дали не е прав и да ти пратя тел му да го свържеш с мъжа ти........  Joy
Стискам палци, нищо не се знае, когато човек иска много силно нещо....  Wink

Всеки път, когато някой се опита да каже на мъж ми, че бил майстор, веднага контрирам - от него нищо не зависи. Да не би той да е произвел цели две яйцеклетки! А плувците са си много и си търсят къде да се промушат...
Правилно   bouquet

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Аз пък като девойка все обяснявах, че ще имам близнаци,за да раждам само веднъж Laughing.Даже пояснявах,че тъй като в рода си нямам близнаци,ще си търся мъж с наследство  Rolling Eyes.Естествено го бях забравила този факт,но като родих ме осени идеята,че може и така да е станала работата-с един куршум два заека #2gunfire. JoyОбаче и моя мъж навсякъде се хвали ,че той бил майстора,та се наложи да му обяснявам как точно се получават двуяйчните близнаци,защото нашите са такива.
По въпроса за майсторлъка и той също се предлага-дайте да им направим клуб,
В последствие се оказа че баба му е имала тризнаци,а леля му близнаци,така че без да знам и мъжа съм улучила та сега се страхувам за трето,че знам ли колко могат да излязат Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 965
Роси, то майтап-майтап  Joy, ама и аз едно време разправях, че ще раждам като баба ми 2 пъти по 2, а то май така и ще стане. Ще разберем след някоя и друга година. Но пък и на въпросната баба съм пълно копие визуално, та сигурно и от гените доста съм й откраднала Thinking.
А, за протокола, моят мъж също го раздава в стил "баш майстора" и развива теории как така го бил планирал - сега 2 момичета, а после 2 момчета (то, защото нещо от него зависи сигурно  Crazy).

# 14
  • Мнения: 7 803
ех тези мъже. дай им само повод да изявяват като майстори  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 228
 hahaha да същата работа и при нас ,мъжете ви да не са зодия овен ,като моя? Laughing

# 16
  • Мнения: 4 965
hahaha да същата работа и при нас ,мъжете ви да не са зодия овен ,като моя? Laughing

 Naughty
Тцъ, тИле е, но асцендентът му е овен (по-скоро е шиле, но дано да не го прочете  Joy).

# 17
  • Мнения: 355
Моят пък е Близнаци (хи-хи)!
Обяснението му за нашите е, че ТОЙ - бащата е толкова красив и умен, че Господ не е могъл да събере това само в едно същество, и за това създал две  Joy, както и защото тази прелест просто е трябвало да се мултиплицира.
а пък то, майката - ясно - инкубатор някакъв, нищо особено.

# 18
  • Мнения: 7 803
хахахах голям смях

# 19
  • Мнения: 243
Моят пък е Близнаци (хи-хи)!
Обяснението му за нашите е, че ТОЙ - бащата е толкова красив и умен, че Господ не е могъл да събере това само в едно същество, и за това създал две  Joy, както и защото тази прелест просто е трябвало да се мултиплицира.
а пък то, майката - ясно - инкубатор някакъв, нищо особено.
smile3501 Голям майтап!
Ние си ги направихме по поръчка newsm47 ( с инвитро) , така че никой не претендира за майсторлък, освен лекарите hahaha

# 20
Здравейте.Казвам се Милка и пиша от името на майка си.Тя гледа децата а аз работих в чужбина.Ако знаете ние как ги направихме-ОТ ПЪРВИЯ ПЪТ.Точно 2 пъти не сме се пазили за един ден и моето детско желание се сбъдна.Никога не съм пила хапчета,не съм се лекувала,но ......................Успех на всички.

# 21
  • Мнения: 412
и моя хубостник го записвам в клуба на майсторите hahaha hahahaтой даже претендира за заплащане на "частните уроци" Rolling Eyes Joy
а иначе - при нас е наследствено;) дядо ми има сестра и брат близнаци;най-смешното е че след като забременях и сестра ми посети моята лекарка,тя и съобщи че има 4 яйцеклетки в овулация newsm78  но и аз като малка бях абсолютно уверена че ще имим близнаци - наскоро се сетих за това..

# 22
Аз никога през живота си не съм вземала противозачатъчни, нито съм имала поставена спирала, или съм ползвала някакви други контрацептиви - просто с години много се пазехме и успявахме/нямам нито един абаорт/. И един ден на майтап решихме по- време на половия акт да си направим бебе, без да съм изчислявала овулация и чудото стана. Само искам да ви споделя, че още на другия ден като се събудих сутринта и се чуствах някакси странно- гадеше ми се, абе изобщо разбрах, че сме направили бебето. А какъв шок беше при прегледа със ехо в 6г.с. като ни казаха, че са две незнаеш как да реагираш. Ипосле другото е история - предупредиха ни още да не се радваме до третия месец съществувал някакъв синдром на "изчезващия близнак". Изживях този период с голям страх да не би да загубя едното бебе. Дори и сега, вече съв в 27г.с. и още се страхувам да не стане нещо.  newsm17 preggo

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 037

 Naughty
Тцъ, тИле е, но асцендентът му е овен (по-скоро е шиле, но дано да не го прочете  Joy).
Моят и той е теле,само не му знам асцендента ама и така си е достатъчно рогат

# 24
  • Мнения: 288
.. аз само да изпротестирам срещу .. силно омаловажената роля на татковците smile3534 ..  за пореден път нашия "труд"  Laughing е пренебрегнат .. "метнали там /с кофата/ ... и готово" ... моля .. моля .. твърдУ .. НиЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ..  smile3533 ..

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         Мале, мале. Тези нашите мъже все едно заедно са раснали и всеки ден си пият ракията заедно. Всичките едно и също приказват. newsm62

# 26
  • Мнения: 263
И аз от малка си разправям, че искам близнаци Simple Smile, на сватбата ми се падна пък късметче, че аз ще къпя БЛИЗНАЦИТЕ, и обещах на свекървата близнаци. Цели 6г. по-късно, след стимулация и Поморие и Божията благословия дойдоха и те!
За таткото - и той като другите голям майстор  Heart Eyes.

# 27
  • Мнения: 2 051
Нашите моми са резултат от други процеси - поне такава е лекарската версия.
Значи рецептата ни е:
1. Раждаш си спокойно няколко деца до навършване на една сравнително средна възраст.
2. Покрай това започваш да работиш като вол по 12 часа на ден за да можеш да ги изхранваш и заради пустата му професионално-женска  реализация, в резултат на което силно се преуморяваш, изтощаваш всякак и преставаш да имаш овулация за известно време.
3. Малко след това теглиш една майна на работата, щото и ти си човек и го удряш да живот и почивка, в резултат на което добиваш пак овулация, но засилена (компенсаторно, като за последно)!
4. Вземаш, че зачеваш точно по време на свръхпроизводството си на годни яйцеклетки.
5. За да свършиш всичко това отиваш да живееш за малко в най-замърсения град в Бг - Бургас. Не знам каква е връзката с нарушеното еко-равновесие, но вЕрвайте ми, бъкано е с близнаци.

Наследственост и при нас няма никаква, но желание за близнаци винаги и от дете съм имала!

# 28
  • Мнения: 219
От смешната тема и на мен ми стана смешно. Колкото до татковците, естествено и ние сме към майсторите, но в очите на хората. Щото аз не издържах, и докато бях бременна му, веднъж му обясних как стои въпросът с майсторлъка. Особено за еднояйчните близнаци, каквито са нашите. Той взе, че се разтюхка как така само един плувец е свършил работа, пък той на толкоз много бил дал... Но веднъж, пак като бях бременна, нещо ми беше много кофти и като нямаше на кого да си го изкарах, му се развиках на него: "Какво е това чудо, кой знае, кой не знае, и близнаци. Пък аз сега да се мъча, на мен да ми тежи" - а на него му весело. Пък той ми отговаря (щото вече знае): "А, жена, моля, моля, аз участвам с 1 гмуркач, останалото е твоя заслуга, няма за какво да ми се сърдиш". И аз млъкнах, стана с моите камъни по мойта глава.
И още една случка - вървим през квартала, той бута двойната количка, аз си ходя до него. Минаваме покрай една групичка мъже, седнали, пият си бирата и явно нямат с кого да се закачат. Като поотминаваме, се дочува реплика от публиката: "Ало, майсторе!" На него, естествено веднага му стана кеф, но се обръща към мен и ме шепне на ухо: "Абе, какво да им отварям очите и да им обяснявам, че нищо не зависи от мен. Нека си мислят, че е голям майсторлък". Та такива ми ти работици.

# 29
  • Мнения: 7 640
..........И още една случка - вървим през квартала, той бута двойната количка, аз си ходя до него. Минаваме покрай една групичка мъже, седнали, пият си бирата и явно нямат с кого да се закачат. Като поотминаваме, се дочува реплика от публиката: "Ало, майсторе!" На него, естествено веднага му стана кеф, но се обръща към мен и ме шепне на ухо: "Абе, какво да им отварям очите и да им обяснявам, че нищо не зависи от мен. Нека си мислят, че е голям майсторлък". Та такива ми ти работици.

еееех,  Joy

# 30
  • Мнения: 3 336
За протокола и моите са от стимулация.

Обаче като разбрахме, че са близнаци мъжа ми каза на докторката да размърда още малко уреда, за да види дали няма някое трето, дето се е шмугнало и то отзад и не се вижда Laughing По този повод тя разказа една история, че като станала аварията в Чернобил, през следващата година в България се родили 5 тройки тризнаци, а пък иначе тази работа ставала веднъж на петилека най-много. При което мъжа ми й заяви, че следващия път като решим да правим бебета ще идем първо на екскурзия в Чернобил малко или пък ще ме пусне да стажувам в рентгеново отделение, за да ме хване малко радиацийката и да излязат три Crazy Даже беше изнамерил една статия за Чернобил и за хора, които са ходили там на "екскурзия".

Моя мъж също е  зодия близнак, в нашия случай той е разправял на всички познати преди това дълги години, че той ще ги прави по 2-3, за да компенсира, понеже го бъзикали, че е вече над 30, а неговите съученици отдавна имат по 1 и сега второ им се ражда. Така че в случая му се сбъдна желанието и всички го признаха Joy И ние сме от майсторите hahaha

В началото като започнахме да разхождаме децата в парка и той не ме даваше да припаря до количката и все тичаше 10 метра пред мен и гордо изпъчен буташе количката.

Аз никога не съм искала да имам близнаци, даже страх ме е било, понеже имам 2 братовчедки еднояйчни близначки и докато навърших 16 не можех да ги различавам въобще. Обаче моите определено не са по родствена линия, тъй като при тях е по родствена линия откъм майка им, а пък баща ми и техния са първи братовчеди.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 110
"метнали там /с кофата/ ... и готово" ... smile3533 ..

Еми, естествено че с "кофата", иначе - само едно.....  hahaha

# 32
  • Мнения: 2 070
leleee, padam ot smqh s vas.... nqma namereniq da se stimuliram, az dosta durja na chistotatat ot kum priemane na himii,imam si i edno dete veche,ama nqmam nishto protiv i az da udarq s edin kurshum dva zaqka... Q kajete za taq stimulaciq kakvo vi stimulirat, che na men mai mi e v poveche tozi hormon, koito prekusva ovulaciqta po vreme na bremennost gonadotropin mai beshe... i mi e dosta po-oskudna veche menstruaciqta, veroqtno ovuliram vse oshte,no neshto ne e nared... Da ne bi da  eneshto s tova svurzano..Of, v ponedelnik sum na ginekolog i shte pitam tam, no vse oak izpatilite da kajt...taka ne mi se iska da piq hap4eta   Sad Izvinete za latinicata,imam problem s kompa,nqkoi ako moje d ago pusne s kredora,che ne znam kak stava...

# 33
  • Мнения: 1 419
И нашата история си има смешна страна  Laughing
От малка си мечтая да си имам близнаци един ден. Като се оженихме с мъжа ми само го бъзиках, че ще имаме близнаци, а той се стряскаше и викаше "Да бе, да"  Joy Около година по-късно, един ден случайно ме попита каква зодия ще е бебето ако е станало този месец, и аз му казах зодията, която беше наред, а той вика "Само да не е овен, че не се разбирам много с тия хора  Joy" Няколко месеца по-късно, бебето стана и се падна да е овен (терминът ми 4 април), а на видеозона в края на 5г.с. се видяха две сакчета  hahaha Да са живи и здрави до края и двечките, сега ги чакаме с непрекъснато нарастваща любов. А мъжа ми като се позамисли, се сети за много познати, които са овни и му допадат, та сега не иска да се раждат по-рано, че ще се паднат риби  Grinning Естесвено, всичко на майтап го обръщаме, щото толкова много искаме деца, че със сигурност ще са най-милите и обичани от нас същества когато и да се родят  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 2 070
видяхте ли това - http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=99030&cid=60&eid=875

А иначе въпросът от горния ми постинг си остава за въпросната стимулация...

# 35
  • Мнения: 7 640
стимулация на ову се прави с антиестрогенен препарат- кломифен цитрат.

# 36
  • Мнения: 7 803
PolarFox е по-бърза  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 070
Доста съм неинформирана явно...  newsm78
Хипофизата не отделя ли естроген, който кара яйцеклетките да узряват? И ако е така - защо антиестрогенна терапия? Polar Fox, сигурно ти писна вече да взимаш отношение по моите теми, свързани с това, ама...    bouquet

# 38
  • Мнения: 7 640
не, не отделя, тя отделя ФСХ.
Като намалиш количеството на естрогените, по обратен път се повишава ФСХ и кара яйчниците за се събудят, образно казано.

# 39
  • Мнения: 4 965
Малко встрани от темата.

Ех, че е готино да си имаме медицинско лице в компанията Hug.

# 40
  • Мнения: 2 070
А мерси.... !   bouquet   Вече ще знам.... Аз след едни  гинекологични изследвания  около полвин година след раждането знам, че имам повишено ниво на естроген.. Сега в понеделник ще ги накарам да ми пуснат изследвания пак...

Ами да се върнем на темата, че нали си е смешна, а стана сериозна - някой друг да е правил магии  Wink  засега отчитаме наследственост и стимулация... Ами еднояйчните как ги получавате? /тва прозвуча като как готвите яйцата.../....

# 41
  • Мнения: 219
Ами по ефекта "Божа работа". Май никой не може да каже защо, по какви причини и как се разделя оплодената яйцеклетка. Май може да стане в единият случай до 3-4 ден от оплождането или до 7-8. Не съм абсолютно сигурна. Мойте са еднояйчни и бяха и в една плацента като не си личеше преградата между тях, та хвърлих докита в ужас и паника. После намериха преградата и малко се успокоиха, но аз ги "зарадвах" с други проблеми.
Та, ефектът "Божа работа".
На мен друго не ми е ясно - ако са еднояйчни, но в отделни плаценти как докитата разбират, че са еднояйчни преди да се родят? При мен им беше много лесно, само като ме погледнеха на УЗ и почваха - моно такова, едно онокова и накрая - еднояйчни

# 42
  • Мнения: 7 803
ми аз пък не разбирам как могат да са В ЕДНА ПЛАЦЕНТА  Rolling Eyes май не съм била в час по биология  Embarassed

# 43
  • Мнения: 2 022
jump, ако са се разделили в по-късен стадий, когато се е формирал трофобласт и ембриобласт - тогава има една обвивка (хорион) и от нея се формира съответно една плацента.

# 44
  • Мнения: 7 803
ама аз не знаех, че бебето е В плацентата  Rolling Eyes

# 45
  • Мнения: 2 022
Неее, не е в плацентата, едната от обвивките на ембриона в по-нататъшен стадий секазва хорион. Тя и именно отделя ЧХГ, с което се констатира бременността. След имплантацията по-нататък от тази обвивка се формира плацентата. Плацентата вече знаем какво представлява.

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 23:35 от Cygnus

# 46
  • Мнения: 7 803
Ами по ефекта "Божа работа". Май никой не може да каже защо, по какви причини и как се разделя оплодената яйцеклетка. Май може да стане в единият случай до 3-4 ден от оплождането или до 7-8. Не съм абсолютно сигурна. Мойте са еднояйчни и бяха и в една плацента като не си личеше преградата между тях, та хвърлих докита в ужас и паника. После намериха преградата и малко се успокоиха, но аз ги "зарадвах" с други проблеми.
Та, ефектът "Божа работа".
На мен друго не ми е ясно - ако са еднояйчни, но в отделни плаценти как докитата разбират, че са еднояйчни преди да се родят? При мен им беше много лесно, само като ме погледнеха на УЗ и почваха - моно такова, едно онокова и накрая - еднояйчни
ето на това исках да обърна внимание  Embarassed

# 47
  • Мнения: 6 390
Моят гинеколог има еднояйчен близнак, който работи в една от известните родилни болници  Grinning
И аз много исках близнаци, и няколко години дори се бъзиках с доктора, че като решим че ще се множим - как звучи само  Crazy Mr. Green - да нареди работите така, че да са близнаци  Wink Grinning Не стана, остава за втория опит  Mr. Green

Но преди доста години давах дори и предаване по тв, - за близнаците - нещо в духа дали чувстват когато единия близнак има големи проблеми, и дали има нещо като телепатия между близнаците - интересно беше, доста двойки близнаци участваха, и моя доктор там с брат си  Mr. Green - едно към едно са си, а сам към 50г. вече  Party, та накрая ги попитаха всички за интересни моменти свързани с това че са еднояйчни близнаци  Party - спомням си само моя доктор каза, че понеже и двамата с брат си са гинеколози - често ги питали дали си сменят ординациите от време на време незабелязано  Shocked ooooh! Joy Mr. Green, и че едно време и двамата ходили с едно гадже - без тя да разбере  Shocked Mr. Green Joy Joy Joy
Разбира се че му казах че съм гледала предаването, и предупредих да не смее да се смени с брат си по погрешка за някой преглед  Crossing Arms Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Само да кажа че 8.г. ходя при него, и са ни доста близки отношенията вече - в смисъл майтапи ме се на взаем много с доктора  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 7 803
и тук имаше наскоро едно предаване, но за конкретна двойка близначки. оказа се, че и двете мацки са си купили еднакви сервизи за кафе без да знаят  baby_neutral иначе бха женени за близнаци  Joy

# 49
  • Мнения: 255
To за майсторлъка на мъжете ни всики знаем Wink Laughing
Когато разбрахме че съм бременна моя ми вика:-Жена две са да знаеш Mr. Green
а когато отидох на лекар и ми остановиха бременността и УЖ се разбра че е едно аз викам на моя:-"Видя ли беебто е едно",пък той"Да да едно ама другия път,близнаци са да знаеш" а аз обеснявам как се вижда всичко на ехографа и скрито покрито няма ,обаче той пак си знае неговата две били и док не е видяла добре Crazy
Даже в 12 г.с. като ни казаха че са две той най-спокойно каза че знаел Joy
Док ми:-Ми те хубаво са ти казали че си бременна ами казаха ли ти че бебетата са две Shocked,а аз най-спокойно НЕЕЕЕЕ
и след 5 секунди КАКВООО КОЛКО БЕБЕТАААА #CrazyА мъжо доволен доволен ми вика:_аз казах ли ти  hahahaи ми се хили насреща.
Ей това е нашата история Grinning

П.П А съвсем скоро ми заяви че сме щели да спечелим 6-ца от тотото ,и знаел така както знаел че сме щели да имаме близнаци smile3521 ЕЕЕ де тоя късмет  rotfImbo

# 50
  • Мнения: 7 803
 merito хайде да ви е на късмет, пък ще почерпиш  Whistling

# 51
  • Мнения: 219
merito, хайде ако ударите шестицата, да го ми дадеш малко тоя твой мъж на заем, колкото и ние да хванем по някоя шестица и ти го връщам. Близнаци няма да искам, обещавам.

# 52
  • Мнения: 1 744
merito, хайде ако ударите шестицата, да го ми дадеш малко тоя твой мъж на заем, колкото и ние да хванем по някоя шестица и ти го връщам. Близнаци няма да искам, обещавам.

И аз, и аз! Joy

# 53
  • Мнения: 355
merito, хайде ако ударите шестицата, да го ми дадеш малко тоя твой мъж на заем, колкото и ние да хванем по някоя шестица и ти го връщам. Близнаци няма да искам, обещавам.
hahaha
ама верно смешна тема стана....

# 54
  • Мнения: 481
Като четох спорите тука за едната и двете плаценти.... Ами моите бяха с две плаценти и с амниална преграда. Когато се родиха, обаче стана ясно, че са еднояйчни, а не двуяйчни както някои от лекарите предполагаха. Това е най-добрия вариант за еднояйчните близнаци, тъй като се хранят отделно и не може да се получи така често срещащия се ефект - едното да се храни за сметка на другото....
Ама извинете, аз се отплеснах и пак ви развалих смешната тема.  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 070
не си бе, то си е интересно, аз като не съм го преживяла и не знам и тия подробности ме впечатляват..   bouquet

# 56
  • Мнения: 288
merito, хайде ако ударите шестицата, да го ми дадеш малко тоя твой мъж на заем, колкото и ние да хванем по някоя шестица и ти го връщам. Близнаци няма да искам, обещавам.
.. хммм .. не стига че  smile3515 тотално пренебрегнахте нашия "труд" .. ами сега започват да се появяват наченки на "нерегламентирани услуги" ..  smile3534 .. ще вземеме татковците да си спретнеме едни клубни фанелки .. например:
... МАЙСТОР ...
.. на късия разказ ..  smile3501

# 57
  • Мнения: 255
Давам ви го момичета  Laughingняма никакъв проблем Hug

Ооо да и ако спечелим 6-цата щавам че ще направим едно голямо парти newsm44 Drunk

Общи условия

Активация на акаунт