смешна тема

  • 3 779
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Здравейте, нямам близнаци, но искам да имам. С мъжа ми се бъзикахме, че сигурно има хиляди бабини деветини и митове около това как се зачеват близнаци... Споделете какво сте чували или чели... Ако сте имали тема ме препратете... А според нещо, което той наскоро бил чел имало тенденция при силно замърсен климат, мутации в природата, нездлавословно хранене и стресова среда да се увеличава броя на родените близнаци... Не ми обясни връзката... Темата я пускам от чисто любопитство, не вярвам, че ако пия еди какъв си чай или правя секс в еди каква си поза са ми гарантирани близнаците...

И още нещо - възхищавам ви се момичета и ви желая успех и сили... Деси.

# 1
  • Мнения: 1 419
А според нещо, което той наскоро бил чел имало тенденция при силно замърсен климат, мутации в природата, нездлавословно хранене и стресова среда да се увеличава броя на родените близнаци... Не ми обясни връзката...

Аз съм на път да стана такъв пример - т.е. да имам близнаци в следствие на горепосоченото  Laughing Но причината е, че това всичкото води до много проблеми и лекувайки ги се пият хапчета, стимулиращи овулацията, в резултат на която се отделят и често оплождат повече от една яйцеклетки  Wink

# 2
  • Мнения: 2 070
А според нещо, което той наскоро бил чел имало тенденция при силно замърсен климат, мутации в природата, нездлавословно хранене и стресова среда да се увеличава броя на родените близнаци... Не ми обясни връзката...

Аз съм на път да стана такъв пример - т.е. да имам близнаци в следствие на горепосоченото  Laughing Но причината е, че това всичкото води до много проблеми и лекувайки ги се пият хапчета, стимулиращи овулацията, в резултат на която се отделят и често оплождат повече от една яйцеклетки  Wink


Ееей, верно бе, как не се сетих... Я дайте още полезна информация да си нахраня любопитството...

# 3
  • Мнения: 2 022
Ти да не тръгнеш да се стимулираш сама сега?  Stop Без лекарски контрол не само , че нищо няма да свършиш ами и може голяма беля да си докараш!

# 4
  • Мнения: 7 803
 Cygnus  е права  Stop иначе и моите са от стимулация

# 5
  • Мнения: 1 744
Моят случай пък наистина е смешен. hahaha Решихме на морето да се пробваме за второ и след "пробата" мъжа ми вика " Айде жена честито близнаци" Mr. Green и резултата е налице.
Иначе два месеца преди това бях пила противозачатъчни. Shocked

# 6
  • Мнения: 2 013
Ако по женска линия назад в рода ти е имало разнояйчни близнаци - може и ти да имаш. Обясняват го с това, че се наследява отделянето на повече от една годна за оплождане айцеклетка. Еднояйчните са божа работа, не е ясно защо стават точно. 
Както са ти казали момичетата по-горе - може и със стимулация, но не експериментирай сама.

# 7
  • Мнения: 7 640
увиваш с индиго и действате Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 1 110
увиваш с индиго и действате Wink
Това ми хареса...  hahaha hahaha hahaha

Унаследяването е причината при нас, иначе мъжа ми твърди че се дължи на специален майсторлък и даже си предлага услугите да дава частни уроци. Ако нямах баба близначка, можеше да се позамисля дали не е прав и да ти пратя тел му да го свържеш с мъжа ти........  Joy
Стискам палци, нищо не се знае, когато човек иска много силно нещо....  Wink

# 9
  • Мнения: 2 013
увиваш с индиго и действате Wink
Това ми хареса...  hahaha hahaha hahaha

Унаследяването е причината при нас, иначе мъжа ми твърди че се дължи на специален майсторлък и даже си предлага услугите да дава частни уроци. Ако нямах баба близначка, можеше да се позамисля дали не е прав и да ти пратя тел му да го свържеш с мъжа ти........  Joy
Стискам палци, нищо не се знае, когато човек иска много силно нещо....  Wink

Всеки път, когато някой се опита да каже на мъж ми, че бил майстор, веднага контрирам - от него нищо не зависи. Да не би той да е произвел цели две яйцеклетки! А плувците са си много и си търсят къде да се промушат...

# 10
  • Мнения: 7 640
увиваш с индиго и действате Wink
Това ми хареса...  hahaha hahaha hahaha

Унаследяването е причината при нас, иначе мъжа ми твърди че се дължи на специален майсторлък и даже си предлага услугите да дава частни уроци. Ако нямах баба близначка, можеше да се позамисля дали не е прав и да ти пратя тел му да го свържеш с мъжа ти........  Joy
Стискам палци, нищо не се знае, когато човек иска много силно нещо....  Wink

ма моля ти се- и моя имал желание да дава консултации, ако го повикат  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 022
увиваш с индиго и действате Wink
Това ми хареса...  hahaha hahaha hahaha

Унаследяването е причината при нас, иначе мъжа ми твърди че се дължи на специален майсторлък и даже си предлага услугите да дава частни уроци. Ако нямах баба близначка, можеше да се позамисля дали не е прав и да ти пратя тел му да го свържеш с мъжа ти........  Joy
Стискам палци, нищо не се знае, когато човек иска много силно нещо....  Wink

Всеки път, когато някой се опита да каже на мъж ми, че бил майстор, веднага контрирам - от него нищо не зависи. Да не би той да е произвел цели две яйцеклетки! А плувците са си много и си търсят къде да се промушат...
Правилно   bouquet

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Аз пък като девойка все обяснявах, че ще имам близнаци,за да раждам само веднъж Laughing.Даже пояснявах,че тъй като в рода си нямам близнаци,ще си търся мъж с наследство  Rolling Eyes.Естествено го бях забравила този факт,но като родих ме осени идеята,че може и така да е станала работата-с един куршум два заека #2gunfire. JoyОбаче и моя мъж навсякъде се хвали ,че той бил майстора,та се наложи да му обяснявам как точно се получават двуяйчните близнаци,защото нашите са такива.
По въпроса за майсторлъка и той също се предлага-дайте да им направим клуб,
В последствие се оказа че баба му е имала тризнаци,а леля му близнаци,така че без да знам и мъжа съм улучила та сега се страхувам за трето,че знам ли колко могат да излязат Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 965
Роси, то майтап-майтап  Joy, ама и аз едно време разправях, че ще раждам като баба ми 2 пъти по 2, а то май така и ще стане. Ще разберем след някоя и друга година. Но пък и на въпросната баба съм пълно копие визуално, та сигурно и от гените доста съм й откраднала Thinking.
А, за протокола, моят мъж също го раздава в стил "баш майстора" и развива теории как така го бил планирал - сега 2 момичета, а после 2 момчета (то, защото нещо от него зависи сигурно  Crazy).

# 14
  • Мнения: 7 803
ех тези мъже. дай им само повод да изявяват като майстори  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт