Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мами,синът ми пие Бронхо-ваксом вече сме на втората десятка.Моля за вашите мнения спрямо него.Доволни ли сте или ако не сте защо?Лекарката ни каза че това било вид ваксина.Така ли е според вас .Благодаря на всички предварително.
Цитирай

гр.Варна

Не сме го пили ние,но прятелката ми миналата година го пиха,ами цяла зима бяха болни.Не мога да ти кажа повече по въпроса ти!  bouquet
Цитирай

София

при нас не забелязах да има ефект. Разболя си се детето, изкара си тежкия грип със сума ти усложнения, само дето бях назад със сума ти пари . Обаче тъпо и упорито, решавам напролет пак, пак си се разболя пролетта от няква вирусна история, пак усложнения и така.
Цитирай
Доволна съм.
Не минаваме без сополки и кашлица, но значително по-слаби от годините, в които не съм давала.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

давала съм го на щерката 3 поредни години и пролет и есен. Не се е разболявала нищо сериозно, при все, че е с махнати сливици.
Аз лично съм супер доволна от продукта  Peace
Цитирай

България-София

Ние го пихме миналата година и не сме имали белодробни заболявания в тежка форма за разлика от по-предишната година.
Не смея да твърдя, че е благодарение на бронховаксома, защото пиеха и имуностимулатори - ADL-for kids, сироп от черен бъз.
Цитирай

софия

можете ли да ми кажете по кое време на деня го давате. Забравих да питам в аптеката?
Цитирай

можете ли да ми кажете по кое време на деня го давате. Забравих да питам в аптеката?
Сутрин един час преди ядене
Цитирай

пред компютъра

Сутрин на гладно и след това веднага яде.

Моята дъщеря пие Бромховаксом от години през есента, но въпреки това си продължи да боледува често. Може и да има някакъв ефект, но при нея не е кой знае какъв.
Чак, когато тръгна в първи клес започна да боледува по-малко и по-леко, но може би вече с течение на годините придоби някакъв имунитет.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.