Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Искам да си купя пантофи - животни.От онези големите,които са като плюшени играчки Smile Има ли сайтчета,където мога да разгледам.Аз нищо не откривам  Confused
А който има подобни или пък много си ги харесва,да заповяда да си ги покаже  Laughing
Цитирай

бургас

здрасти
аз мойте много си ги харесвам купих си ги от бонжура гр бургас а и са много качествени
на дащеря ми също взех и крчетата и бяха винаги топли,но не и изпотени.Много съм доволнаи са много много сладки
Цитирай

BG

а хлъзгат ли се по теракота тия пантофи? и мен много ме кефят, ама не искам да си счупя главата в къщи  Very Happy
Цитирай

София

Като се застуди тези дни и аз се замислих за нови пантофи, ще следя темата, защото и на мен ми се иска да си купя "животински"  Mr. Green
Цитирай

бургас

Моите не се хлъзгат, нямам никакви забележки по тях, даже и да е мокро пак не се парзалят имат си някво покритие
Цитирай

мисля че тук някой беше споделил че се спъваш доста с тях и на мен ми мина мерака. ама сега като повдигна темата пак ми се прищяха... newsm78
Цитирай

в метро съм виждала такива.
Цитирай

Германия

Аз имах много дълго време едни, ползвала съм ги сигурно 5-6 години, не бяха мръднали. Не са се плъзгали. Сега пак бих си взела. В Метро съм виждала, какво и в магазини за обувки, къдетопродават домашни пантофи, в магазини за хавлии и чаршафи, също.
Цитирай

в стаята

http://www.best.bg/search.asp?sstring=%EF%E0%ED%F2%EE%F4%E8

Разгледайте тези.

Иначе моите са от Метро, много си ги харесвам и не се хлъзгат

това са моите
Цитирай

честно казано съм голям фен на такива пантофи, но в България не се продават достатъчно атрактивни модели... приятели от чужбина (специално Гърция и Германия) са ми носили такива хубави модели - животинки, ама барнати, красиви, такива които отпред са като глава на кукла... виждала съм и всякакви други...

а тук, в Метро има разни моделчета, както и в магазините на марката Sandic, ако не се лъжа (само че те май са повечето малки номера) и преди в Бонжур, напоследък не съм виждала...
Цитирай

Иси,благодаря за линкчето!   bouquet Харесах си едни сиви пудели Smile ,а и са 19 лв.,т.е. са евтини. Аз преди време бях видяла страхотни бели заици и много исках да си ги купя,но помня,че тогава струваха 46 лв.  #Crazy А това беше преди доста години....Оттогава не съм виждала хубави модели.
Някой горе питаше за спъването...Една приятелка има от 6-7 год. такива,не са мръднали,отначало се спъвала малко,ама то докато свикнеш  Laughing Абе няма да минем без някое и друго натъртване...
Цитирай

London, Sofia

Миналата година в НДК на Произведено в Бг или нещо от този род имаше едни страхотни глави на животни - като истински  Very Happy 1:1 просто! Никога не съм виждала другаде такива. За съжаление на взех координатите на фирмата, но предполагам, че когато има подобни базари ще са отново там. Бяха към 40 лв. Peace
Цитирай

Пловдив

В Метро наистина имаше такива, но ги махнаха, сега вече не виждам да продават...
По-добър избор според мен са чехлите на Дефонсека, пак в метро ги има, също са плюшени (не са животни, но са супер сладурски), качествени са много, цените са между 15 и 20 лв. Това, което после разбрах, е че са ароматизирани чорапите ми ухаят на кокос Blush

http://bgphoto.net/photos/18916/o632967092919843750.jpg
http://bgphoto.net/photos/18916/o632967093219687500.jpg
http://bgphoto.net/photos/18916/o632967093457031250.jpg
Цитирай

София

и аз имам такива пантофки, много са сладки,моите са на кученца Very Happy
иначе не ми се хлазгат, но знам,че има и с различни подметки-според цената.
моите са от изберете българското в НДК, виждала съм и в коледния базар пак там.
Цитирай

Montreal, Canada

И аз имам такифа пантофки. Мойте са едни огромни кучета. Дори и сме6но да ви стане, но и мъжът ми има същите. Много са ни удони и си ги носим с удоволствие. Меки, топли и не се хлузгат, защото отдолу имат гумени кръгове. Майка ни ги изпрати от БГ, но не знам от къде ги е купила за сажаление. Ще я питам и ще пиша пак
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора