днес времето става ли за разходка с дете

  • 1 922
  • 42
  •   1
Отговори

Анкета

Времето днес е

Опции:

  • Мнения: 3 506
Я кажете, какво е времето днес според вас, по-точно - става ли за престой на открито на малки деца Laughing В детската градина се опитаха да ме изкарат ненормална, та ще ми е интересна статистиката.

# 1
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Хм, ние, както може би вече си разбрала, не сме представителна извадка.
Според общоизвестните детскоградински критерии времето НЕ става за игра навън. Убедена съм, че ако питаш не тук, а на входа на ДГ пак ще получиш тези отговори.

# 2
  • Мнения: 3 506
Убедена съм, че ако питаш не тук, а на входа на ДГ пак ще получиш тези отговори.

Кои отговори - че е студено ли? Много неприятно, ако е така - значи до края на април никакво излизане  newsm78

# 3
  • Мнения: 46 436
Времето е супер, прибрах я само да спи и ако не стане много късно, пак ще излезем. По-хубав от днешния ден- здраве му кажи  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен е студено за дълъг престой навън. За разходка от час-час и нещо, е супер Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 865
аз днес излязох по обад и се разходих - нещо, което правя изключително рядко, когато съм на работа, но реших, че слънцето навън не е за изпускане (пък и си купих нови обувки Wink)
доколкото познавам учителките на габа, те биха преценили времето като подходящо за игра навън. след малко ще знам дали са излизали. между другото, те се съобразяват и с облеклото на децата - случвало се е да не ги изведат, защото няколко деца нямат подходяща връхна дреха (или излизат след като тези деца вече са си тръгнали).

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Че моята и вчера е била на двора. Познах по "освинения" чорапогащник. Времето днес е идеално.

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Супер си е времето, но децата трябва да са подхоящо облечени.

# 8
  • Мнения: 3 506
случвало се е да не ги изведат, защото няколко деца нямат подходяща връхна дреха...

Оо, и това го изтъкнаха, но беше нещо от рода на "И като е хубаво времето се случва да не излезем, понеже децата нямат якета или обувки." След което с много драматичен жест ми донесе якето на Никола "Ама Вие сериозно ли мислите, че с това якенце ще го изведа детето?". Нещо не се разбираме по този въпрос...

# 9
  • София
  • Мнения: 4 570
Според мен става за игра навън.

# 10
  • Мнения: 10 982
Идеално е Simple Smile

# 11
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
На мен ми убягна целта на темата?
Търсиш аргументи, с които да ги убедиш, че става за разходка?
Или искаш да получиш по-голяма увереност в собственото си мнение?
Ако е първото, убедена съм, че няма да можеш. Много се впечатлих, когато веднъж Дебеланата (да ме прощава, че не й помня настоящия ник) разказа как и у немечко (известно със студолюбието си) родителите се противопоставили на това децата да ходят на излет всяка седмица. Какво остава за нашия средностатистически родител/учител в ДГ.
Ако е второто, ще го получиш. Но пак не виждам смисъл от темата. Както казах, извадката на пишещите тук няма нищо общо със средностатистическия родител.

# 12
  • Мнения: 3 506
По-скоро второто, първото ми се изясни, че ще е трудна работа, въпреки че след като се видя, че и двете страни имат еднакъв брой аргументи, ме препратиха да говоря с директорката и с медицинската сестра.....

# 13
  • Мнения: 47 893
нашата група е била на разходка в парка! Crazy
а аз предпочитам да не ги извеждат толкова Sad

# 14
  • sofia
  • Мнения: 1 426
В яслата не са ги извеждали, но от 17:00 до 18:30 бяхме на вън. Не беше толкова студено.
Според мен времето става за разходка.

Общи условия

Активация на акаунт