Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Stara Zagora, Bulgaria

Питам се newsm78 дали да дам на моята принцеса да гризка един обелен суров морков- вие какво ще кажете....дали може вече newsm78
Цитирай

Може,да Peace
Цитирай

Варна/София

Аз вече давам Peace
Цитирай

софия

аз не давам, ръцете и дрехите им стават ужас
Цитирай

София

защо пък не  Wink
Цитирай

На погрешната планета

Може Peace.
Цитирай

Може
Цитирай

Варна

Няма ли опасност да се задави, ако откъсне по-едро парченце? Четох някъде, че е за препоръчване на малките моркова да се дава сварен, нарязан на тънки шайби. Засега Коси само така го е консумирал.
Цитирай

Не съм давала, защото се страхувам да не се задави.
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

благодаря ви много на всички за бързите отговори  bouquet...щом може ще и давам да си гризка и без това е много полезно....само се притеснявам от задавяне въпреки че още няма зъби но ще я гледам докато яде Peace
Цитирай

IVKA&MIMI
Само да кажа ,че като напишеш че ще даваш да ГРИЗКА, почти всички разбират, че детето има зъби и то няколко броя, а като няма по добре да използваш други подходящи глаголи, за да не стават недоразумения  Peace

Без зъби не знам как ще ГРИЗКА морков  newsm78 да не говорим, че не може да разкашка парче морков с венците, по добре меки плодове и зеленчуци да предлагаш, за да не си разрани венците и за да не се задави Peace
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

IVKA&MIMI
Само да кажа ,че като напишеш че ще даваш да ГРИЗКА, почти всички разбират, че детето има зъби и то няколко броя, а като няма по добре да използваш други подходящи глаголи, за да не стават недоразумения  Peace

Без зъби не знам как ще ГРИЗКА морков  newsm78 да не говорим, че не може да разкашка парче морков с венците, по добре меки плодове и зеленчуци да предлагаш, за да не си разрани венците и за да не се задави Peace
Аз и давам постоянно обелени ябълки или круши ама много лесно ги разчупва....и то едни големи парчета......
Цитирай

аз давам  Peace
Цитирай

Белгия/София

Според мен е рано за подобни твърди зеленчуци. Една бисквитка е по-добро решение. Морковът така или иначе присъства в месните или бесмесните й манджи. Освен това вит А от моркова се усвоява само след топлинната му обработка  Peace Така че не виждам смисъл да рискуваш  Peace
Цитирай

Според мен е рано за подобни твърди зеленчуци. Една бисквитка е по-добро решение. Морковът така или иначе присъства в месните или бесмесните й манджи. Освен това вит А от моркова се усвоява само след топлинната му обработка  Peace Така че не виждам смисъл да рискуваш  Peace

Това за топлинната обработка не го знаех. Аз знам, че морковът трябва да се консумира само с мазнина, именно поради горната причина. Да се дава суров морков без нещо е  все едно да му дам да яде сено.
Иначе подкрепям! Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора