Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора
Вие какво предпочитате,
да запишете детето си на детска кухня или да му готвите.Каката я записах на детска кухня, но тя не пожела да я яде, дали защото живеехме при свекърва ми а тя готви доста вкусно или защото детето си ми е такова незнам.Но когато се отделихме и дойде и малкия човек на мен ми се промениха възгледите за детската кухня и ми е много удобно да я ползвам.Отначало й готвех обаче като дойде време за месото ме хвана страх че няма да мога да го обработвам както трябва и я записах на кухня.За мое учудване тя я прие много добре и вече 1 година я яде без да ми отказва почти нищо.А каката и до ден днешен си подбира храната.
Аз съм от пловдив и тук доскоро нямаше такива кухни които разнасят и с една приятелка се редувахме кой да гледа децата за да си взимаме кухнята.Сега чух че има и частна която ги разнася по домовете и мисля да се запиша-някой пробвал ли я е и знае ли за какво става въпрос да ми даде някоя вътрешна информациика.От държавната съм доволна а дали частната ще е по-добра(да готвят по-разнообразни манджи и дали няма да са съвсем като за бебоци).Ако някой знае нещо да казва.
Цитирай

Varna

Предпочитам да му готвя  Party
Цитирай

На погрешната планета

Вече почти 2 год й взимам от кухнята.
Цитирай

Пловдив

Аз не мога да ти дам отговор, но и аз живо се интересувам от този въпрос. Чувала съм, че детската кухня я тъпчат с брашно и нишесте, за де дебелеят бебетата, което всъщност не е много здравословно. Но всъщност нямам никаква представа по въпроса и ми е интересно да чуя различни мнения
Цитирай

Русе

В нашата кухня така готвят, че просто е абсурд да го запиша....то не са грис, брашно, рибени супи за 6-7 месечни, абе ...просто.... #2gunfire
Аз се опитвам да спазвам някакви правила за захранване и засега предпочитам сама да му готвя.
Може би ще го запиша /евентуално/ след 1год за около месец, за да свикне с този вид храна, защото искам да го пусна на ясла на година и 2 месеца.
Цитирай

Варна

Нашият юнак (на 9 месеца понастоящем) е от 1 месец на детска кухня. Храната като цяло не е лоша и малчугана си я хапва добре. Удобно е и не отнема много време, а и не е скъпо. Като разнообразие е долу горе добре, само трябва да се има впредвид, че десертите ги правят с прясно мляко (обясниха ни, че го варят два пъти). Трябва да уточня, че става на въпрос за детска кухня във Варна. Ако детето я харесва, мисля че не е проблем, но така или иначе трябва да си прецените сами.
Цитирай

София

Готвя й. Опитах кухня, но не я хареса.
Цитирай

В.Търново

На кухня сме. Не мога да й готвя всеки ден различни неща, пък и по принцип не мога да приготвям добре храна в такива миниатюрни количества. А и от кухнята съм много доволна, вкусно е и всичко е съобразено с възрастта.
Цитирай

Никога не бих я записала на кухня  Stop
Цитирай

София

винаги съм готвила и продължавам така Very Happy особено ако майката не работи, не виждам какъв е проблема Wink
Цитирай

Взимаме от детската кухня - готвят разнообразно и вкусно - на Лора и харесва  Peace
Разбира се и готвя   chef
Цитирай

Не съм вземала храна от детска кухня и нямам такова намерение.
Цитирай

Smolyan

Абсолютно съм ЗА кухня. Не винаги е вкусно, но е разнообразно. Изобщо не бих могла да му готвя всеки ден различни неща, готвят без сол, без подправки, всеки ден основното е месно, в повечето случаи в кремчетата има плодове и напълно ме удовлетворява. Стига ми сега като се грижа за 2-те хранения от деня. Не съм мързелива, просто предпочитам да имам повече време за сина си и за себе си. Събота и неделя му готвя  Smile
Цитирай

София

И аз съм за Детската Кухня!Синът ми около две години яде от нея,сега и дъщеря ми от около 4-5 месеца се храни от същата кухня.Готвят вкусно /за детето/ и разнообразно!
Цитирай

София

На нас още ни е много рано, но мисля че ще комбинирам кухня и готвене   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора