Има ли качили 20кг до 7мес.???

  • 2 199
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21
Въпрос към мамите които прилагат диета. Какво ви е менюто за един ден. Аз се ограничавам и въпреки това съм +25 в 7 месец.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 225
Аз качих 30кг. Бях 43кг. и влязах да раждам 73 при ръст 161см., е сега имам още да свалям, но съм с 20кг. по-малко

# 32
  • Мнения: 25
Аз качих 34 кг не ме питай те как ги свалих.В същност имам да свалям още , а съм родила преди 4 години Naughty

# 33
  • Мнения: 2 427
от 47 на 67kg.до седми  +20.
От седми до осми нито един кг.

# 34
  • Мнения: 3 695
Аз качих 7 кг до 7-я месец  (от 52 на 59) като не съм се ограничавала в храната, но докторът ме гледа лошо и каза, че 4 кг било много за 1 месец !!! Трупало се мазнини по родовите пътища и затруднявало раждането. Предполагам, че при всеки влияе различно. Повечето ми приятелки бяха качили по +30 за цялата бременност, но после ги свалиха бързо.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 96
Има разбира се.Не се притеснявай, важното е да се чувстваш добре.Аз до 7-мия месец качих 22 кг. като не съм яла много, но и не съм се ограничавала.Но през 8-9 мес качих само 1 кг.Може би жегите си казаха думата.

# 36
  • Мнения: 5 362
Бях качила 30 кг.Доста трудно се свалят после,но успях все пак.

# 37
  • Мнения: 76
В 7 месец бях качила над 25 кг, сега съм в 9 и съм качила още 10. Мисля че основната причина при мен е в обездвижването. Сериозни проблеми нямам, но не мога да се наспивам, защото много ми тежи, бързо се уморявам и понякога имам чувството че ще ми се пръсне сърцето.  Няма страшно, после ще ги сваляме някак си.

# 38
  • Мнения: 958
Аз съм края на 6-ч и съм +15 много се притеснявам за тия кила ставам тромава и едвам се сгъвам  Cry

# 39
  • Мнения: 1 232
Наблюдението ми е,че който качи повече килограми през бремеността сваля повече и с раждането.С първата бременност качих 22 свалих 10 с раждането,но останалите свалих много трудно дори сега като забременях ми бяха останали 3-4 наследство.Затова по-добре да се ограничава човек,е не казвам да стои гладен ,но няма нужда да се тъпча със сладкиши и тестени изделия при положение,че в тях няма нищо полезно,по малко може.Момичета аз имам едно друго питане към вас,качването на 30 килограма отрази ли се по някакъв начин на кожата?

# 40
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
 не се притеснявай.аэ имам саштият пр облем               Embarassed    в момента съм в 7 месец и съм качила 22 килограма. smile3511 [s      milie=smile3511.gif]                                

# 41
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз съм от тежката категория, но ми е добре, нямам проблем за сега нито с кръвното, нито с друго в изследванията. Спрях да се меря, за да не се подтискам. После ще му мислим - бебетата да са здрави!

# 42
  • Мнения: 229
Първия път качих 32кг при 160см....бях 45кг и отидох да раждам 77 smile3535 Докарах си високо кръвно,диабет и какво ли о6те не....8 месеца след раждането бях 46кг....После неzнам как но постепенно качих 4кг и се zаковах на 50....Сега съм бременна и в края на втория месец с 1,5 кг отгоре...отсега се ограничавам,zа6тото не искам да стане както първия път Sunglasses

# 43
  • Мнения: 1 294
Да, аз бях качила 25 на ръст 176см Mr. Green След това последваха големи жеги и това до голяма степен ми помогна да задържа на +25 до раждането, без да пазя диета разбира се.Наблегнах на плодове и зеленчуци и  от всичко друго си хапвах но по малко.Беше ми толкова топло, че трудно поемах друга храна, освен нещо освежаващо.
Не се коси, не си качила ужасно много, високичка си и предполагам изглеждаш по-добре от колкото си мислиш.Имаш мегдан къде да ти се разпределят тия килограми Mr. Green Hug



# 44
Аз до края на бременността си бях качила 30 кг. От качването на килограмите вдигнах и високо кръвно и стана доста опасно. Но накрая всичко свърши добре. Е все още имам да свалям някое друго килце, но старите дрехи ми стават.

Общи условия

Активация на акаунт